Головна | Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освітиДокументи

Дистанційне навчання

Учнівські турніри, конкурси

Олімпіади, ДПА

Зовнішнє незалежне оцінювання

Фахові конкурси

Фоторепортажі

Костянтинівський арт-багаж для роботи з дошкільниками

Друге заняття обласної АТМ (авторської творчої майстерні) «Формування цілісності світогляду школярів у процесі вивчення української мови та літератури» (за авторською технологією)

Факультети

Кафедри

Відділи

Шановні учні, педагоги, батьки! 

Сьогоднішній останній дзвоник сповіщає нам про закінчення навчального року й чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Вітаємо вас і бажаємо гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил!

Висловлюємо глибоку вдячність усім педагогам Донеччини: силою вашої думки, інтелекту та теплом душі твориться майбутнє країни.

Особливі слова привітання адресуємо вам, шановні випускники 2016 року. Цей дзвоник у стінах рідного навчального закладу є для вас останім. Залишаються позаду шкільні роки – найбільш безтурботна й щаслива пора, сповнена мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте в самостійне доросле життя. Урочиста шкільна лінійка, що проводиться сьогодні на вашу честь, відкриває шлях у світле майбуття й передає радісну звістку, що в життя Донеччини і всієї нашої Батьківщини вливаються нові свіжі сили. Сподіваємося, ви покращите не тільки економічний, політичний розвиток нашої Вітчизни, а й піднесете духовність рідного краю. Віримо, що вступите ви на цей шлях гідно!

Щиро бажаємо всім учням, а особливо випускникам, знайти свою стежину, а головне – стати гідними громадянами нашої держави. Щасливої життєвої долі вам та вагомих успіхів!

Нехай Матір Божа береже вас, а Господь благословляє у світлу путь на добрії діла!

Зі святом вас, дорогі друзі!

З повагою
Донецький обласний
інститут післядипломної педагогічної освіти

Всі новини