Новини інституту

Нещодавно відбулася церемонія нагородження переможців Всеукраїнського фестивалю буктрейлерів і промороликів «BOOK FASHION», який проводить кафедра видавничої справи Київського університету імені Бориса Грінченка. 

24 квітня 2017 року на базі загальноосвітньої школи № 4 м. Краматорська для директорів та заступників директорів ЗНЗ міст: Слов’янська, Краматорська та Слов’янського району відбувся майстер-клас із підготовки міжнародних проектів «Інтенсив: «Пишемо разом із ментором», метою якого було поширення досвіду серед освітянської спільноти Донеччини з пошуку грантів, оформлення проектної документації та реалізації проектів у галузі освіти.

Нещодавно відбулось урочисте відкриття Х Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів у приміщенні Київського міського будинку вчителя.

У ХІІІ Всеукраїнському турнірі юних журналістів, який відбувався з 19 по 23 квітня 2017 року на базі Сумської гімназії № 1, взяли участь 23 команди із 10 областей України. 

«Ми привезли додому перемогу!» – вигукнули члени обласної команди, учасники ХІХ Всеукраїнського турніру юних істориків, повернувшись із м. Запоріжжя, де з 18 по 22 квітня 2017 року в м. Запоріжжі відбулися змагання юних шанувальників Кліо.

З метою підвищення ефективності духовно-морального виховання дітей та учнівської молоді, популяризації філософських знань 19-21 квітня 2017 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського відбувся фінальний етап ІІІ Всеукраїнського турніру юних філософів та релігієзнавців.

Відповідно до плану роботи Донецького облІППО, 21 квітня 2017 року відбулося друге заняття Постійно діючого семінару «Впровадження інноваційної технології «Освіта для сталого розвитку» в регіоні» із теми «Формування у дошкільників основ культурного споживання».

20 квітня 2017 відбувся вебінар «Використання табличного процесора Excel в управлінській та освітній діяльності».

Сторінка 1 із 12