Новини інституту

22 травня 2017 року на базі Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся Всеукраїнський круглий стіл із питань викладання предметів духовно-морального спрямування – виїзне засідання Громадської ради з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України.

20 травня 2017 року на базі Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Слов’янської міської ради Донецької області відбулися заняття для учнів, екскурсоводів мандрівної освітньої виставки «Кожен має право знати свої права». 

19 травня 2017 року вчителі, керівники МО та методисти художньо-естетичних дисциплін працювали у творчий атмосфері обласної лабораторії майстра «Культурологічний урок: методика та дидактика». Захід було спрямовано на визначення методичних і дидактичних засад культурологічного контексту як основи мистецькознавчої галузі сучасної освіти.

Із 3 по 19 травня 2017 року виставка «Українська Друга світова» працювала на базі навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей м. Добропілля Донецької області»; її відвідували педагоги та учні загальноосвітніх навчальних закладів Добропільської міської ради, Добропільської районної державної адміністрації. 19 травня 2017 року відбулося урочисте закриття виставки.

18.05.2017 р. Донецькою обласною державною адміністрацією у співпраці з Програмою Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» було організовано регіональний форум «Децентралізація: сучасний стан, перспективи розвитку».

День вишиванки – свято національної єдності, що покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу та об’єднати українців. Основна мета заходу – це збереження  та популяризація українських цінностей.

Завдяки фінансовій підтримці компанії «QUARTSOFT» та за сприяння адміністрації Краматорської ЗОШ №16 (директор Шевченко Л. Г.), учні 8-9 класів: Кондратюк Артем, Хорунжий Максим та Копильцов Микита (тренер Лук’яненко А.М.) – отримали можливість узяти участь у змаганнях середньої ліги Всесвітньої олімпіади з робототехніки, яка проходила 6 травня в м. Києві в приміщенні Палацу спорту.

17 травня 2017 року відповідно до плану роботи Донецького облІППО відбулося чергове заняття Онлайн-університету «Все про здоров’я» з теми «Емоційна грамотність як чинник особистісного зростання учасників освітнього простору». 

30 березня 2017 року відбулось урочисте відкриття Х Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів у Київському міському будинку вчителя.

Під керівництвом небайдужих педагогів Донеччини творчі учні області взяли участь у Всеукраїнському конкурсі ”Змагаймося за нове життя”, присвяченому Лесі Українці, який проходив у м. Полтаві й завершився святковим гала-концертом переможців у м. Чернігові. 

З лютого по квітень поточного року проходив обласний інтернет-конкурс літературно-мистецької та педагогічної медіатворчості із зарубіжної літератури, російської мови та інтегрованого курсу «Література» «Створи шедевр». 

11 травня 2017 року на базі технологічного факультету ДДПУ відбулося друге заняття навчального тренінгового курсу (далі ‒ НТК) «Шкільний прес-клуб як засіб формування ключових компетентностей учнів». 

Сторінка 1 із 12