Новини інституту

11 квітня 2017 року на базі Маріупольського міського ліцею було проведено обласний технопарк для керівників методичних об’єднань, учителів іноземних мов, мов національних меншин, зарубіжної літератури та інтегрованого курсу «Література» з теми «Формування багатомовної особистості в умовах реалізації концепції нової української школи».

11 квітня 2017 року в приміщенні ЗОШ І –ІІІ ступенів №12 м. Слов’янська відбувся семінар за участі доцента кафедри психології управління, кандидата психологічних наук Киричука Валерія Олександровича та Єнотаєвої Людмили Євгенівни, психолога, гештальт-терапевта, казкотерапевта, старшого наукового співробітника відділу проектування розвитку обдарованості Інституту обдарованості дитини НАПН, на якому вони презентували сервіс управління освітнім процесом «Універсал-онлайн».

Згідно з планом роботи Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, 11 квітня 2017 року був проведений обласний Технопарк «Інноваційні форми та методи роботи за напрямками виховної діяльності» (інтерактивна виставка виховних технологій) для організаторів виховної роботи ПНЗ

11 квітня 2017 року на базі Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22 з профільним навчанням відбувся обласний етап Всеукраїнського турніру юних філософів та релігієзнавців. 

Старовинне місто Святогірськ, історія якого сягає своїм корінням у глибоку давнину, гостинно зустрів учасників проекту «Територія доброти», що став переможцем конкурсу міжрегіональних громадських ініціатив, спрямованих на сприяння співпраці та національної єдності, який було організовано Спілкою української молоді в Україні за підтримки Національного фонду підтримки демократії (NED) у межах проекту «Зміцнення міжрегіональної комунікації та співпраці».

05 — 07 квітня 2017 року в місті Мирнограді відбувся триденний обласний захід із Методики викладання тренінгового курсу “Вчимося жити разом” (компонент “Освіта на основі життєвих навичок”) для вчителів, які викладають предмет “Основи здоров’я” в 5-9 класах цього міста.

05.04.2017 р. на базі Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 8 Краматорської міської ради відбулася Міжрегіональна науково-практична конференція «Дистанційна освіта: міжрегіональний вимір». У заході взяли участь понад 200 науковців, викладачів ВНЗ, фахівців методичних служб, педагогів області, які опікуються питаннями впровадження дистанційного навчання.

З 27 березня по 01 квітня 2017 року на Дніпропетровщині, у місті Кривий Ріг проходила LIV учнівська олімпіада фізики. Понад 160 юних ерудитів з України впродовж п’яти днів змагалися за звання кращого фізика. Свою креативність, потенціал та інтелект демонстрували школярі 8-11 класів.

Сторінка 3 із 12