Новини інституту

03 квітня 2017 року інформаційно-бібліотечним відділом Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти спільно з Видавничою групою «Основа» проведено майстер-класи з авторами підручників для методистів МК(МЦ), керівників МО, учителів англійської мови, хімії, зарубіжної літератури та російської мови, економіки.

Із 26 по 31 березня 2017 року в місті Херсоні на базі Херсонського міського ліцею проходив ІV етап ХХХVI Всеукраїнської учнівськї олімпіади з німецької та французької мов.

Із 26 по 31 березня 2017 р. в м. Чернівці відбувся ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

Донецьку область представляла команда з п’яти учнів, вихованців Бахмутського НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11, Маріупольського технічного ліцею, Краматорської ЗОШ №22

IV етап 25 Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства відбувся з 27 по 31 березня в славетному стародавньому місті Житомирі, яке зустріло учасників теплим сонячним днем. Таким само теплим був прийом юних правознавців зі всієї України Житомирським облІППО та Житомирським обласним ліцеєм-інтернатом для обдарованих дітей.

З 26 по 31 березня 2017 року в місті Полтаві відбувся IV етап XXXV Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій) серед учнів 11-х класів.

31 березня 2017 року на базі Комунального закладу «Волноваський районний будинок дитячої та юнацької творчості Волноваської районної ради Донецької області» було проведено Палітру інновацій«Психолого-педагогічний супровід виховання та розвитку особистості: інновації в практику».

Із 27 по 31 березня 2017 року в славному місті Ярослава Мудрого Білій Церкві проходив  ІV етап  ХХХІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Із 27 по 31 березня 2017 р. в м. Суми відбувся ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

Донецьку область представляла команда з трьох учнів, вихованців Красноармійського міського ліцею "Надія" міста Покровська та Курахівської гімназії "Престиж" (школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов та гімназія) Мар’їнської районної ради.

Сторінка 4 із 12