Новини інституту

Відповідно до плану роботи Донецького облІППО, 22 березня 2017 р. на базі Слов'янської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 1 відбулося перше заняття Освітянської толоки «Нова українська школа».

21 березня 2017 року на базі Бахмутської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 за підтримки ММК Управління освіти Бахмутської міської ради була проведена зональна педагогічна майстерня «Модульно-рейтингова технологія організації навчального процесу з фізики в старшій школі», учасниками якої були методисти методичних кабінетів, учителі фізики та інформатики північного осередку Донецької області.

Відповідно до плану роботи Донецького облІППО, 21 березня 2017 року на базі загальноосвітньої школи № 12 м. Слов’янська був проведений семінар-практикум «Статистичні методи вимірювання взаємозв’язків соціально-економічних явищ» для методистів, керівників МО, учителів економіки.

У період із 20 березня до 14 квітня 2017 року вчителі загальноосвітніх навчальних закладів мають можливість замовити за державний кошт підручники для 9 класу з предмета «Основи здоров‘я».

Протягом 16-18 березня 2017 року на Восьмій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2017» та П’ятій міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu – 2017» навчальні заклади та установи України демонстрували нові досягнення в галузі вітчизняної освіти та досвід інтеграції у європейський освітній простір. З виставковою експозицією «Освіта Донеччини» ознайомились освітяни, науковці, фахівці, представники громадських організацій та просто відвідувачі України та світу.

У Донецькій області в 2016 році розпочалася реалізація регіонального проекту «Розвиток освітнього осередку на базі об’єднаної територіальної громади». У межах зазначеного проекту та з метою впровадження інноваційних змін в освітній галузі Донеччини для 250 керівників та педагогічних працівників протягом липня – грудня 2016 року було проведено курси підвищення кваліфікації з теми «HUB-school – школа з європейським рівнем освіти».

18 березня 2017 року методист відділу культури та естетики ДОНоблІППО, учитель історії, художньої культури, інтегрованого курсу «Мистецтво», християнської етики Краматорської ЗОШ № 16 Долга О. Д. взяла участь у ІІ міжнародному освітньому форумі-практикумі.

17 березня 2017 р. на базі Центру дитячої та юнацької творчості відбулася інструктивно-методична нарада педагогів загальноосвітніх навчальних закладів Торецької міської ради Донецької області. Упродовж двох тижнів учителі історії та заступники директорів з виховної роботи шкіл міста будуть організовувати та проводити для своїх учнів екскурсії за матеріалами виставкової експозиції «Народна війна».

Сторінка 7 із 12