Новини інституту

Відповідно до плану роботи Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2017 рік, 19 квітня 2017 року під керівництвом методиста відділу математики Волошиної І. Г. відбувся вебінар для вчителів математики з теми «Сучасні середовища динамічної математики». Захід у режимі онлайн відвідали 22 вчителі.

19 квітня 2017 року на базі Донбаського державного педагогічного університету відбулося друге заняття Обласної школи професійного розвитку «Особливості планування сучасного уроку англійської мови» із теми «Мотивація як рушійна сила процесу вивчення англійської мови».

18 квітня 2017 року на базі Краматорської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Краматорської міської ради було проведено друге заняття авторської творчої майстерні вчителя фізики, учителя-методиста, відмінника освіти України, Касьяна Григорія Степановича.

Нещодавно на базі Маріупольської спеціалізованої школи з поглибленим вивченням новогрецької мови № 46 відбулася XIX Всеукраїнська олімпіада школярів із новогрецької мови, історії Греції і греків України, грецької художньої творчості.

13 квітня 2017 року у ЗОШ № 20 м. Торецька відбулося чергове засідання постійно діючого семінару «Вивчення контраверсійних питань у шкільному курсі історії ХХ століття: науковий та методологічний аспекти» для методистів МК, керівників МО учителів суспільних дисциплін, учителів історії.

Лише позитивний настрій та оптимізм панували в 209 аудиторії на філологічному факультеті Донбаського державного педагогічного університету, де зібралися молоді керівники гуртків журналістики та всі, хто займається чи хоче започаткувати шкільні ЗМІ (усього 60 учасників, серед яких ‒ керівники шкільних газет, учителі, педагоги-організатори, бібліотекарі, учні, викладачі вишу та студенти).

12 квітня 2017 року в м. Краматорську відбулася чергова наставницька зустріч тренерів-консультантів та учасників проекту «Садочок – простір, дружній до дитини», ініціатором якого є Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» за підтримки Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ), у партнерстві з Національним університетом «Києво-Могилянська Академія».

12 квітня 2017 року на базі загальноосвітньої школи № 2 м. Краматорська в межах Обласної школи освітніх технологій відбувся семінар із теми «Систематика Б. Блума як механізм рівневого планування навчальних цілей», метою якого було підвищення професійної компетентності працівників методичних служб області різних рівнів, заступників директорів ЗНЗ з НВР щодо диференційованих механізмів рівневого планування цілей, упровадження в навчально-виховний процес компетентнісно орієнтованих завдань для учнів за допомогою таксономії Б. Блума.

Сторінка 2 із 12