Публічна інформація

Курси підвищення кваліфікації

Дистанційне навчання

Учнівські турніри, конкурси

Олімпіади, ДПА

Зовнішнє незалежне оцінювання

Фахові конкурси

Фоторепортажі

Вітаємо команду Донеччини з блискучою перемогою в IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології!

Зональна педагогічна майстерня «Модульно-рейтингова технологія організації навчального процесу з фізики в старшій школі»

Факультети

Кафедри

ВідділиНовини інституту

Із 20 по 24 березня 2017 року на базі ліцею № 15 м. Чернігова юні математики Донеччини брали участь у Всеукраїнській олімпіади. Донецьку область представляла команда з чотирьох учнів, вихованців Лиманського ліцею, Краматорської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 25, 35 з профільним навчанням.
Із 21 по 25 березня 2017 року в м. Ужгороді відбувалися інтелектуальні змагання з екології. Донеччину гідно представили 6 учнів із Маріуполя, Слов’янська, Покровська, Бахмута.
25 березня 2017 р. в м. Покровську відбулася дитяча науково-дослідницька конференція «Кожна наука – сходинка до Бога». Організатори заходу – благодійний фонд «Надія», Дитячий методичний центр християнської просвіти – започаткували конференцію

23 березня 2017 року на базі Краматорської загальноосвітньої школи № 8 відбувся обласний конкурс ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив».

Організатором конкурсу виступив Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти за підтримки Департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації.

23 березня 2017 р. стартував обласний турнір з історії. Організаторами турніру стали Департамент освіти і науки Донецької облдержадміністрації та Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (наказ ДОН ОДА № 129 від 14. 3. 2017 «Про проведення обласного етапу Всеукраїнського учнівського турніру юних істориків у 2016 – 2017 н. р.).
23 березня 2017 року на базі загальноосвітньої школи № 12 м. Слов′янська відбувся семінар-практикум Обласної школи проектних технологій «Пошук ресурсів для виконання проекту та складання листа-заявки (Application GATE)». У роботі заходу взяли участь педагогічні працівники міст: Слов′янська, Добропілля, Покровська, Торецька, Краматорська, Костянтинівки, Новогродівки; Костянтинівського, Добропільського, Покровського районів, Черкаської ОТГ.
22 березня 2017 року в межах проекту “Садочок — простір, дружній до дитини” на базі ДНЗ № 44 “Пролісок” м. Селидового (завідувач Тайманкіна Т. О.) відбулася наставницька зустріч за участі тренера — завідувача відділу дошкільної освіти Донецького облІППО Стягунової О. О. Педагоги — учасники проекту міст: Селидового, Гірника, Українки – мали змогу поділитися своїми напрацюваннями, обговорити проблеми й перспективи та почути відповіді на запитання.
22 березня 2017 року на базі Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 під керівництвом методиста відділу менеджменту освіти та педагогічних інновацій Донецького облІППО Г. О. Щербиніної відбувся воркшоп «Основи інтегрованого навчання», який відвідали 28 педагогічних працівників області.
Відповідно до плану роботи Донецького облІППО, 22 березня 2017 року відбулася науково-практична веб-конференція «Психосоціальна підтримка дітей та дорослих у конфліктний та постконфліктний період: досвід Донецької та Чернівецької областей». У заході взяли участь фахівці психологічних служб Донецької та Чернівецької областей.
Відповідно до плану роботи Донецького облІППО, 22 березня 2017 р. на базі Слов'янської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 1 відбулося перше заняття Освітянської толоки «Нова українська школа».
Відповідно до плану роботи Донецького облІППО, 21 березня 2017 року на базі загальноосвітньої школи № 12 м. Слов’янська був проведений семінар-практикум «Статистичні методи вимірювання взаємозв’язків соціально-економічних явищ» для методистів, керівників МО, учителів економіки.
21 березня 2017 року на базі Бахмутської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 за підтримки ММК Управління освіти Бахмутської міської ради була проведена зональна педагогічна майстерня «Модульно-рейтингова технологія організації навчального процесу з фізики в старшій школі», учасниками якої були методисти методичних кабінетів, учителі фізики та інформатики північного осередку Донецької області.
У період із 20 березня до 14 квітня 2017 року вчителі загальноосвітніх навчальних закладів мають можливість замовити за державний кошт підручники для 9 класу з предмета «Основи здоров‘я».
Протягом 16-18 березня 2017 року на Восьмій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2017» та П’ятій міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu – 2017» навчальні заклади та установи України демонстрували нові досягнення в галузі вітчизняної освіти та досвід інтеграції у європейський освітній простір. З виставковою експозицією «Освіта Донеччини» ознайомились освітяни, науковці, фахівці, представники громадських організацій та просто відвідувачі України та світу.
18 березня 2017 року методист відділу культури та естетики ДОНоблІППО, учитель історії, художньої культури, інтегрованого курсу «Мистецтво», християнської етики Краматорської ЗОШ № 16 Долга О. Д. взяла участь у ІІ міжнародному освітньому форумі-практикумі.
У Донецькій області в 2016 році розпочалася реалізація регіонального проекту «Розвиток освітнього осередку на базі об’єднаної територіальної громади». У межах зазначеного проекту та з метою впровадження інноваційних змін в освітній галузі Донеччини для 250 керівників та педагогічних працівників протягом липня – грудня 2016 року було проведено курси підвищення кваліфікації з теми «HUB-school – школа з європейським рівнем освіти».
17 березня 2017 р. на базі Центру дитячої та юнацької творчості відбулася інструктивно-методична нарада педагогів загальноосвітніх навчальних закладів Торецької міської ради Донецької області. Упродовж двох тижнів учителі історії та заступники директорів з виховної роботи шкіл міста будуть організовувати та проводити для своїх учнів екскурсії за матеріалами виставкової експозиції «Народна війна».

16 березня 2017 року на базі Краматорської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 33 відбулося засідання творчої майстерні з теми «Використання ІКТ в умовах спеціальної школи-інтернату».

16 березня 2017 року відбувся щорічний обласний конкурс виразного читання «Майстер слова», організатором якого виступив Донецький обласний інституту післядипломної педагогічної освіти за підтримки Департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації.
16 березня 2017 року в м. Києві відбулося урочисте відкриття VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2017» та V Міжнародної виставки за кордоном «WorldEdu – 2017», у якій взяли участь понад 750 українських та зарубіжних освітніх закладів, серед яких загальноосвітні, позашкільні, вищі навчальні заклади та наукові установи, міжнародні освітні агенції тощо.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 | вперед >>