Публічна інформація

Курси підвищення кваліфікації

Дистанційне навчання

Учнівські турніри, конкурси

Олімпіади, ДПА

Зовнішнє незалежне оцінювання

Фахові конкурси

Фоторепортажі

Закохані у свою справу фахівці-дошкільники Костянтинівки

Фінальний акорд Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика на Донеччині

Факультети

Кафедри

ВідділиНовини інституту

18 лютого 2017 року учасників фінального етапу цього престижного в Україні філологічного змагання гостинно зустріли господарі Краматорської української гімназії.
16 лютого 2017 р. розпочала роботу авторська творча майстерня з теми "Інтеграція елементів українознавства на уроках української мови та літератури як засіб виховання свідомого патріота України", яка об'єднала 36 учителів міст і районів області.
16 лютого 2017 року відбувся веб-колегіум секції № 1 «Педагогічний супровід розвитку інтелектуальних здібностей учнів з історії у форматі учнівських олімпіад (із досвіду роботи учителів м. Маріуполя).
16 лютого 2017 року відбувся веб-колегіум секції № 3 «Педагогічний супровід розвитку інтелектуальних здібностей учнів з історії та правознавства у форматі турнірів (із досвіду роботи Л. О. Денисової).
15 лютого 2017 року відповідно до плану роботи Донецького облІППО стартувала On-line студія психолого-педагогічного супроводу «Основні психічні розлади в дітей та підлітків». Перше заняття було присвячено проблемі супроводу дітей із розладами аутистичного спектра.
Творчі вчителі математики області 15 лютого зібралися на педагогічний тренінг «Творча майстерність учителя», який пройшов у м. Краматорську в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 під керівництвом методиста відділу математики Волошиної І. Г.
«Виховувати людину – означає визначати долю нації», – зазначав схиархимандрит Іоанн. Як відомо, одним із засобів формування свідомого громадянина, що ідентифікує себе як українець, є використання етнографічного матеріалу в навчально-виховному процесі. Але, на жаль, у небагатьох освітніх закладах Донеччини викладається курс «Українознавство».
15 лютого 2017 року на базі загальноосвітньої школи № 13 м. Слов’янська розпочала роботу Обласна школа освітніх технологій для методистів із питань упровадження інноваційних технологій, заступників директорів ЗНЗ з НВР, зацікавлених в цьому питанні. 
Закохані у свою справу фахівці-дошкільники Костянтинівки та Костянтинівського району долучилися до проекту «Садочок – простір, дружній до дитини», у незвичайний день – 14 лютого – День усіх закоханих. 
14 лютого 2017 року, напередодні свята Стрітення, у м. Покровську відбулася квест-гра «Мудрість Господня». Її організаторами виступили благодійний фонд «Надія» м. Покровська (дир. Іваньо Н. В.). Дитячий методичний центр християнської просвіти (заст.дир. Новикова С.К.). У заході взяли участь 12 команд учнів 5-6 класів, які представляли міста: Покровськ, Добропілля, Краматорськ, Мирноград, Новогродівку, Великоновосілківський район.
Нещодавно в м Слов’янську, в головному корпусі Донбаського державного педагогічного університету, проведено Круглий стіл за темою «Консолідація зусиль фахівців Донецького регіону для надання психосоціальної підтримки мешканцям Авдіївки». Захід ініційовано Центром психосоціальної реабілітації НаУКМА в м. Слов’янську за підтримки Національного університету «Києво-Могилянська академія» та Мальтійської міжнародної служби допомоги.
На початку лютого 2017 р. Міністерство освіти і науки України спільно з корпорацією «Intel» в Україні та Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді провели один із найбільших конкурсів для талановитих учнів – Всеукраїнський конкурс «Intel Еко – Україна – 2017».
11 лютого 2017 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій) для учнів 9-11 класів. До участі було запрошено 69 школярів.
12 лютого 2017 року юні знавці географії Донеччини взяли участь у ІІІ (обласному) етапі ХХ Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, яка відбувалася в Краматорську, Маріуполі та Покровську.
8 лютого 2017 року на базі управління освіти Краматорської міської ради відбулося чергове засідання Обласної школи новаторства керівних і педагогічних працівників дошкільної освіти (ОШНД). Перше засідання 2017 року проведено на тему “Освітня система “Радість розвитку”: механізми впровадження”.
У містах та районах Донеччини вже другий місяць активно проводяться навчально-практичні семінари в межах проекту «Садочок – простір, дружній до дитини», ініціатором якого є Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» за підтримки Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ), у партнерстві з Національним університетом «Києво-Могилянська Академія».
8 лютого 2017 року на базі загальноосвітньої школи № 17 м. Слов’янська в межах роботи Школи методиста-початківця відбувся обласний семінар-практикум із теми «Організаційно-методичний супровід упровадження інноваційних педагогічних технологій у навчально-виховний процес»

Із 31 січня по 3 лютого 2017 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді м. Києва відбувся  Всеукраїнський науково-технічний конкурс «Intel Eko — Україна 2017».

7 лютого 2017 року на базі навчально-виховного комплексу № 1 міста Покровська відбулася інструктивно-методична нарада з приводу відкриття виставкової експозиції «Українська Друга світова».
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету».

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 | вперед >>