Курси підвищення кваліфікації

Дистанційне навчання

Учнівські турніри, конкурси

Олімпіади, ДПА

Зовнішнє незалежне оцінювання

Фахові конкурси

Фоторепортажі

До ювілею подій Української революції 1917-1921 рр.

Тренінг «Відновлення врядування та примирення на територіях, що постраждали від кризи в Україні»

Факультети

Кафедри

ВідділиНовини інституту

16 січня 2017 року на базі Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22 з профільним навчанням Краматорської міської ради Донецької області з метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді,  з нагоди відзначення Дня Соборності України та вшанування пам’яті Героїв Крут відбувся відкритий цікавий, пізнавальний урок для старшокласників «До 100-річчя Української революції 1917-1921 рр.»
15 січня 2017 року 59 юних словолюбців Донеччини зʼїхалися до мм. Краматорська, Маріуполя та Покровська для участі в ІІІ (обласному) етапі ХХХІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.
15 січня 2017 року урочисто стартував ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. Змагання юних інтелектуалів зібрали кращих представників учнівської молоді Донеччини. Учасниками олімпіади стали  88 учнів 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, які з’їхалися, щоб на практиці підтвердити свої знання, ерудицію, уміння знаходити правильні відповіді, виконуючи складні завдання.
14 січня 2017 року на базі Культурного центру федерації грецьких товариств України відбувся ІІІ (обласний) етап учнівської олімпіади з новогрецької мови та літератури. В інтелектуальному мовному змаганні взяли участь 9 учнів із Маріуполя, Волноваського та Нікольського районів Донецької області.
9-10 січня в м. Покровську та 12-13 січня в м. Краматорську в межах проекту «Відновлення врядування та примирення на територіях, що постраждали від кризи в Україні», що фінансується урядом Швеції, Швейцарською Конфедерацією та впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні,  відбулися тренінги з навчання реалізації учнівських соціальних проектів під фаховим та творчим супроводом супертренерів Олени Пометун та Ігоря Сущенка.
12 січня 2017 року, згідно з планом роботи Донецького облІППО, відбулася перша сесія веб-колегіуму за темою «Педагогічний супровід розвитку інтелектуальних здібностей учнів з історії у форматі учнівських олімпіад». Метою заходу було підвищення якості історичної освіти школярів Донеччини, підготовки педагогів до здійснення педагогічного супроводу забезпечення формування в учнів навичок ХХІ століття, підвищення результативності участі школярів області у Всеукраїнській олімпіаді з історії.
13 січня 2017 року  о 12.00  годині  у  ПКіТ НКМЗ уперше в Донецькій області відбудеться обласний фестиваль Різдвяних традицій «Різдвяне диво», організований департаментом освіти і науки облдержадміністрації. 
Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 31.05.2016 р. №1/9-268 „Про підсумки Міжнародного природничого інтерактивного учнівського конкурсу „КОЛОСОК”, у 2015/2016 н. р.” II етап конкурсу „КОЛОСОК весняний – 2017” відбудеться 28 квітня 2017 року. До конкурсу запрошуються учні 1-11 класів.
Із метою пошуку ініціативних і талановитих педагогів та сприяння їхньому професійному розвитку Інститут модернізації змісту освіти, редакція науково-популярного природничого журналу для дітей „КОЛОСОК” та Оргкомітет Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу „КОЛОСОК” проводять Всеукраїнський Інтернет-конкурс „УЧИТЕЛЬ РОКУ” за версією науково-популярного природничого журналу „КОЛОСОК”.
11 січня 2017 р. для методичних служб управлінь (відділів) освіти міських рад, райдержадміністрацій Донецької області був проведений вебінар «Основні здобутки та перспективи виховної роботи в регіоні».
Для здобуття Премії «Диво-Дитина» запрошуються діти віком від 4-х до 13 років (включно), які мають досягнення або відкриття в науково-технічній сфері, переможці та призери обласних, республіканських і міжнародних інтелектуальних ігор, шкільних олімпіад, спортивних або творчих змагань, фестивалів та конкурсів, які здійснили героїчний учинок, мають феноменальну інтуїцію та пам'ять, володіють даром передбачення або чутливістю до енергетики та ін.
Інститут модернізації змісту освіти повідомляє, що Київський національний університет імені Тараса Шевченка спільно з Посольством Королівства Іспанія в Україні, Посольством Республіки Аргентина в Україні, Інститутом Конфуція проводять для учнів 10-11-х класів Всеукраїнські олімпіади: «Іспанія та латиноамериканський світ» та «Китай: минуле та сьогодення» Участь у них є виключно добровільною, звітування не передбачається.
Учні шкіл Донецької області, їх учителі та батьки взяли участь у церемонії нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт «Я– журналіст!», що відбулася 23 грудня 2016 року в приміщенні Національної спілки журналістів України. Організатори конкурсу – Видавничий дім «ОГО», Національний університет «Острозька академія» та управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації.

Із 23 по 25 грудня 2016 року в м. Одесі відбувався фінальний етап XVI Всеукраїнської інтернет-олімпіади з базових дисциплін: фізики, математики, хімії, біології, географії, економіки.

Донецьку область на заключному етапі олімпіади з фізики представляв Олександр Хасай, учень 11 класу Маріупольського міського ліцею (учитель-наставник Бабенко Микола Федорович).
У межах проекту «Інший погляд», запроваджений відділом менеджменту освіти та педагогічних інновацій Донецького облІППО, з 01.12.2016 р. по 26.12.2016 р. було створено веб-вітрину, на якій члени ОШНК розмістили самопрезентацію управлінської діяльності, розповіли про особливості колективу та школи.

Оприлюднено результати щорічного радіодиктанту національної єдності, який пройшов у День української писемності та мови, 9 листопада, у всіх куточках України.

У цій акції в Донецькій області взяли участь 29450 учнів загальноосвітніх шкіл і 4898 студентів, учителів, батьків, інших представників громадськості.

Напередодні Дня святого Миколая Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти отримав благодійну допомогу: навчальні підручники «Основи християнської етики. 5 клас» загальною кількістю 1670 примірників від Національного університету «Острозька академія».

«Навряд чи є вища насолода, ніж насолода творити», – писав М.В. Гоголь.

Нагоду отримати насолоду від творчості 18 грудня 2016 року мали 84 учасники ІІІ (обласного) етапу VIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Інструментом для творчості юних філологів служило слово й багаті можливості рідної мови.

16 грудня 2016 року в актовій залі факультету підготовки вчителів початкових класів Донбаського державного педагогічного університету відбулося урочисте закриття ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017». Щирими словами привітання учасників, членів журі та запрошених гостей із завершенням обласного туру Конкурсу відкрив свято в. о. ректора Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат філологічних наук, доцент О.П. Бодик.
15 грудня 2016 року завершила роботу обласна авторська творча майстерня з теми: «Профілактика кризових станів у дітей дошкільного віку засобами педагогічної терапії» (з досвіду роботи завідувача ДНЗ № 17 м. Костянтинівки Місюри Л.А., науковий керівник Стягунова О.О., завідувач відділу дошкільної освіти Донецького облІППО, кандидат педагогічних наук). Учасники майстерні – методисти ММК (РМК), вихователі-методисти та практичні психологи області – зібралися на ІІ заключну сесію з метою обмінятися досвідом та виступити з презентаціями власних доробок з актуальної для нашого регіону теми.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 | вперед >>