Фоторепортажи

15.01.2015 года в ДОУ № 46 «Дружная семейка» г. Снежное прошел праздник «В гостях у сказки»

15 января 2015 года в Ждановской общеобразовательной школе І-ІІІ ступеней № 1 в 4-А классе прошла викторина «Птицы – наши друзья»

Факультеты

Кафедры

Центры

Отделы

Новини інституту

Презентація досвіду роботи вчителя-методиста, к.і.н., викладача історії та суспільних дисциплін Камаралі С.Є. «Система пошукової та науково-дослідної роботи ліцеїстів з історії»

Відповідно до  плану роботи Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2013 р. 16.05 для  керівників МО суспільних дисциплін на базі ліцею-інтернату при.ДонНУ відбулась презентація досвіду роботи вчителя-методиста, к.і.н., викладача історії та суспільних дисциплін Камаралі С.Є. «Система пошукової та науково-дослідної роботи ліцеїстів з історії»

 Розвиток творчих здібностей учнів в процесі науково-дослідної роботи з питань історії в умовах гуманізації освіти є спробою науково осмислити актуальну проблему сучасної освіти-забезпечення розвитку і саморозвитку особистості учня як суб’єкта пізнавальної та предметної діяльності.На основі грунтовного вивчення напрацювань українських та зарубіжних педагогів і психологів, учителів-практиків С.Є. Камаралі формує власну методику роботи з обдарованими учнями ліцею при Донецькому Національному університеті. Ураховуючи теоретичні основи гуманізації освіти, вчитель на практиці застосовує інформаційні, операційні й пошукові методи роботи із старшокласниками, що дозволяє досягти відчутних результатів.

Проблемою узагальнення даного педагогічного досвіду виступає підвищення ефективності застосування проблемно-дослідницького методу навчання на уроках історії у класах гуманітарного та історичного профілю та організації науково-дослідної діяльності старшокласників при підготовці і участі в роботі ннауково-практичних конференцій,олімпіад та турнірів.

Розкриваючи цю проблему перед присутніми, Світлана Євгенівна провела грунтовний аналіз  наукової літератури, окреслила теоретичні засади організації науково-дослідної роботи; визначила змістовний компонент науково-дослідного процесу старшокласників відповідно до сучасних проблем гуманізації освіти; здійснила ілюстрацію механізму впровадження наукових методів організації пошукової, дослідної діяльності ліцеїстів.

У даному заході взяли участь 28 осіб.