Семінар-практикум «Особливості підготовки і проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» у номінації «Образотворче мистецтво»

З метою вдосконалення професійної майстерності, підвищення рівня загальної дидактичної та методичної підготовки педагогів 30 жовтня 2019 року на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар-практикум «Особливості підготовки і проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» у номінації «Образотворче мистецтво» для методистів МК, які координують роботу вчителів освітньої галузі «Мистецтво», для членів журі І етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» у номінації «Образотворче мистецтво» та вчителів образотворчого мистецтва. Захід був організований за ініціативи відділу культури та естетики.

Відкрила семінар Ломакіна Галина, проректор з науково-педагогічної роботи та моніторингу якості освіти, яка акцентувала увагу на особливі умови організації та проведення конкурсних випробувань та процесу оцінювання Всеукраїнського конкурсу «Учитель року».

У першій частині семінару учасники працювали за номінаціями, визначали особливості проведення конкурсних випробувань та критерії їх оцінювання.

Під час практичної частини семінару учасники були залучені до активних практичних занять, що провели Ширко Аліна та Хмарна Лілія. Учасники семінару-практикуму отримали не тільки нові знання, практичні поради, а й позитивний настрій і бажання працювати з новими силами. Віримо в професіоналізм високого класу майбутніх учасників конкурсу «Учитель року».

З матеріалами семінару можна ознайомитися за посиланням: https://bitly.su/CrV84

Дивитись фоторепортаж...