Хто не дивиться вперед, той залишається позаду

Сучасний світ змінюється надто швидко. Обсяги інформації, якою оперує сьогодні людство, постійно збільшуються, а технологічний розвиток має характер вибуху, який радикально трансформує ландшафти нинішньої цивілізації, у тому числі — ландшафти освітнього середовища. Новітні інформаційні технології та Інтернет стрімко увірвалися в наше життя та надали сучасному вчителю нові можливості до організації навчального процесу з урахуванням потреб дітей нового покоління.

Постійний саморозвиток та самоосвіта — обов’язкові для педагога в сучасному динамічному навчальному середовищі. Активна участь учителів природничих дисциплін ЗЗСО м. Маріуполя та південних районів області у дводенних заходах, організованих Донецьким ОБЛІППО за підтримки Маріупольського Методично-консалтингового центру, показала нестримне бажання педагогів до змін, їх готовність до викликів сьогодення.

Заходи проводилися 4 та 5 листопада на базі Маріупольської ЗОШ № 7 та Маріупольської ЗОШ № 65.

У перший день обласний захід, що відбувся у форматі тренінгу, був присвячений темі проблемно-інтегрованого навчання і формування навичок критичного мислення. Тренери Віктор Шабанов та Галина Гундарева різноманітними активностями та вправами занурили учасників тренінгу в процес глибинного навчання. Перед початком роботи учасників тренінгу привітали директорка МКЦ Ірина Святченко, методисти МКЦ Олена Барецька та Наталія Герасимець. З вітальним словом також виступила директорка Маріупольської ЗОШ №7 Ольга Папазова.

У другий день роботи учасників привітав Богдан Хомусяк, директор Маріупольської ЗОШ № 65. 5 листопада вчителі фізики активно долучилися до роботи практичного семінару «Сучасні освітні технології як інструмент підвищення якості шкільної освіти». З досвідом роботи щодо використання цифрового середовища та сучасних ґаджeтів на уроках фізики поділилися Наталія Гайдіна, Володимир Гайдін, Петро Бакланський, Рита Качалова.

У доповідях спікерів було представлено багато цікавих ідей та педагогічних родзинок, які викликали у всіх учасників семінару неабияку зацікавленість.

Обласні заходи відбулися на високому методичному та організаційному рівні.

Більше фото тут: https://drive.google.com/open?id=1sRBDDacuBs4UtAJGVvM4GgI1jUZKOLKg

Дивитись фоторепортаж...