Тренінг «Вчимося жити разом»

04–05 листопада 2019 року на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся дводенний захід із методики викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» (компонент «Освіта на основі життєвих навичок») для педагогів Донецької області.

Тренери: Валентина Поуль, завідувач кафедри психології та розвитку особистості, кандидат психологічних наук, Катерина Нікітюк, старший викладач кафедри психології та розвитку особистості Донецького ОБЛІППО.

Курс «Вчимося жити разом» має на меті навчання дітей і підлітків життєвих навичок (психосоціальним компетентностям), які сприяють соціальній злагодженості, полегшенню адаптації до нових життєвих обставин, відновленню психологічної рівноваги, розбудові здорових стосунків тощо.

Програма дводенного тренінгу була насиченою та змістовною. Педагоги дізналися про особливості впровадження курсу «Вчимося жити разом», ознайомилися з методикою проведення тренінгів, опанували сучасні методи інтерактивної роботи; спільно відпрацювали 4 уроки-тренінги, активно та позитивно попрацювали в групах.

Сертифікати, посібники для вчителя, посібник для учня з матеріалами курсу «Вчимося жити разом» отримав 31 учасник тренінгу.

Захід пройшов у дружній і творчій атмосфері. Маємо надію, що набутий педагогами досвід сприятиме посиленню позитивної мотивації та ефективності навчання учнів.

Дивитись фоторепортаж...