Новий старт юних економістів Донеччини

Уже п’ятнадцятий раз розумники з усієї України з’їжджаються, аби подискутувати про майбутнє української та світової економіки, розвиток бізнесу та фінансові тенденції. Цього року найкмітливіших старшокласників приймав Харків.

Протягом п’яти днів точилися жваві, гарячі дискусії та полеміка, тривали запеклі інтелектуальні ігри й дебати, які розгорталися під час боїв турніру, створювали неповторну конкурсну атмосферу.

Шкільна команда Донецької області «Авангард» (м. Маріуполь) гідно представила Донеччину у фінальному етапі ХV Всеукраїнського турніру юних економістів, що відбувся з 28 жовтня по 01 листопада 2019 року.

До складу команди «Авангард» увійшли учні комунального закладу «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням окремих предметів Маріупольської міської ради Донецької області»:

  • Мігоцький Ілля, 11 клас;
  • Антонюк Катя, 11 клас;
  • Кожухова Орина, 11 клас;
  • Смірнова Настя, 11 клас;
  • Хамбур Микита, 11 клас.

Керівник команди — Добровольська С. В., учитель економіки та географії комунального закладу «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням окремих предметів Маріупольської міської ради Донецької області».

В особистій першості за кращі результати в окремих номінаціях визнані переможцями такі учні:

  • Смірнова Анастасія — у номінації «Креативність турніру».
  • Кожухова Орина — у номінації «Наполегливість турніру».

Висловлюємо подяку керівнику та юним економістам. Сподіваємося, що інтелектуальні змагання стануть для них неабияким стимулом для руху до нових вершин у науці й житті.

Особлива подяка Добровольській С. В. (учителю економіки та географії комунального закладу «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням окремих предметів Маріупольської міської ради Донецької області»), яка під час підготовки до турніру допомагала учнями опрацьовувати великий обсяг літератури, картографічного матеріалу, оформлювати презентації; гідно підготувала учнів до змагань.

Висловлюємо слова вдячності Кальсіній С. О., директору КЗ «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням окремих предметів Маріупольської міської ради Донецької області», за всебічну підтримку обдарованої молоді.

Щиро бажаємо учасникам турніру подальших успіхів та перемог!

Дивитись фоторепортаж...