Група спеціалістів Донецької області на Першій міжнародній практичній конференції з аутизму в м. Київ

8–9 листопада 2019 року в м. Києві відбулася Перша міжнародна практична конференція з аутизму, у рамках якої було проведено 20 практичних семінарів. В одному місці зібралися та ділилися власним досвідом роботи найкращі спеціалісти: 15 міжнародних та українських експертів, які щодня працюють із людьми із затримкою психічного та мовного розвитку, аутизмом, алалією та іншими ментальними розладами.

Цікавим виявився новий формат спілкування з публікою. Були зібрані три покоління людей з аутизмом на одній сцені: Stephen Mark Shore, Bill Peters і Міша Сергієнко, син засновника Фонду Inna Sergiyenko і брат Ira Sergiyenko, Директора з розвитку. Кожен ділився власною історією. Порівняли етапи пізнання світу і дорослішання, обговорили засоби соціалізації, методи самоадвокації.

У рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру відбувся візит групи спеціалістів із Донецької області, у складі цієї групи до участі була запрошена Коваль Аліна Володимирівна, завідувачка ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Донецького ОБЛІППО.

Щиро вдячні за надану можливість долучитися до спільноти однодумців, ознайомитися з найновішими дослідженнями, обговорити цікаві наукові розвідки. Для нас усіх це величезний досвід згуртованості та порозуміння.

Дивитись фоторепортаж...