Літературно-образотворчий проєкт «Зробимо світ теплішим. Малюємо за творами Івана Андрусяка»

З ініціативи Донецького обласного художнього музею в межах міжрегіонального літературно-образотворчого проєкту «Зробимо світ теплішим. Малюємо за творами Івана Андрусяка» 15 листопада на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за підтримки відділу культури та естетики відбулася презентація виставки ілюстрацій за книжками І. Андрусяка, де було представлено роботи учнів Краматорської школи мистецтв № 3 Дружківської мистецької школи, а також інсценізований уривок п’єси «Як подружитися з Чакалкою», який представили вихованці літературного театру «Еспада» м. Краматорська (художній керівник театру Певнєва Олена Владиславівна).

Завідувачка сектора сучасного мистецтва Донецького обласного художнього музею Тетяна Трифонівна Росик розповіла присутнім про ідею проєкту, його значущість у вихованні дітей та підлітків, розвитку їхніх художніх здібностей та творчого натхнення.

Головний бібліотекар  відділу мистецтв  Центральної міської бібліотеки м. Краматорська  Олена Олексіївна Левченко презентувала доповідь за темою «Коротка історія  рукописної книги». Присутні із зацікавленістю розглядали ілюстрації та ділилися емоціями.

Фотографії заходу за посиланням:

https://drive.google.com/open?id=1mn7vwNVBMLfidgfPyc8-oOnwfwzSR3N0