Школярі з Донецької області перевірили рівень знань в інтернет-олімпіаді «На Урок»

З першого жовтня по восьме листопада учасники інтернет-олімпіади «На Урок» (https://naurok.com.ua/olimpiada) безкоштовно перевірили рівень знань із 16 предметів. Загалом виконали завдання пів мільйона юних українців, серед яких 41 246 осіб із Донецької області.

11 листопада стало відомо, що учні з усієї області найкраще впорались із завданнями з таких предметів: «Я досліджую світ», «Основи здоров’я» та «Українська мова і література». Найактивнішою в олімпіаді серед Донецької області стала Маріупольська СШ № 66 (1020 осіб), а найвищий середній бал за всіма предметами отримали вихованці Бахмутського педагогічного коледжу.

Усі учасники проходили олімпіаду онлайн: виконувати завдання можна було де завгодно та в будь-який час. За успішне проходження олімпіади отримали нагороди (сертифікати, свідоцтва та дипломи). Педагоги отримали електронні свідоцтва та подяки за підготовку дітей, які можуть додати до свого вчительського портфоліо. Крім того, олімпіада дала можливість учителям побачити та заповнити прогалини у знаннях учнів. 

18.11.2019