Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек Донецької області

З 2008 року за ініціативою Міжнародної асоціації шкільних бібліотек (IASL) започатковано щорічне проведення Міжнародного місячника шкільних бібліотек.

Цьогоріч Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек пройшов під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня». Відповідно до листа Інституту модернізації змісту освіти від 20.08.2019 №22.1/10-2855 «Щодо наказу МОНУ від 12.08.2014 № 931», листа Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти від 29.08.2019 №804/31 «Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек» у Донецькій області з 01 по 31 жовтня 2019 року проведено комплекс заходів і акцій.

У місячнику брали участь шкільні бібліотекарі, представники органів управління освітою, педагоги закладів загальної середньої освіти, методисти з бібліотечних фондів, громадські організації Донецької області. Загальний науково-методичний супровід організації та проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у Донецькій області забезпечувала бібліотека Донецького ОБЛІППО.

Активна участь шкільних бібліотекарів Донеччини у Всеукраїнському місячнику неодноразово відзначалась на Всеукраїнському вебінарі, що організовують Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України та головний координаційний науково-методичний центр мережі освітянських бібліотек МОН України та НАПН України – Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України.

З інформацією про заходи, проведені в межах Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек в 11 містах, 10 районах, 6 ОТГ Донецькій області, можна ознайомитись на сайті бібліотеки Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за посиланням https://bibliotekaippo7.wixsite.com/libra/misyachnik-shkilnih-bibbliotek

Бахмут Колаж