Лепбукінг у Новій українській школі

21 листопада 2019 року на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар-практикум за темою «Технології формування культури читання» для методистів із бібліотечних фондів, керівників МО та бібліотекарів ЗЗСО, ЗПО. У заході взяли участь 27 освітян із різних міст, районів, ОТГ Донецької області.

Метою семінару було ознайомлення з кращим досвідом роботи щодо створення та використання лепбуків у Новій українській школі. Протягом заходу учасники не тільки ознайомились із таким дієвим педагогічним інструментом у роботі з молодшими школярами як лепбукінг, не тільки переглянули кращі наробки переможців і учасників обласного конкурсу бібліотечних лепбуків «Бібліотека НУШ – простір для освітніх можливостей кожного учня», а і набули досвіду оцінки конкурсних робіт через інтерактивну вправу «Робота журі», проаналізували недоліки та переваги лепбуків, власноруч створили 3D «pop-up book».

Підбиваючи підсумки, бібліотекарі зазначили цінність професійного спілкування з обміну досвідом, чому сприяла творча, доброзичлива атмосфера та позитивне, відкрите спілкування. Сподіваємося, що кожен учасник отримав поштовх до створення власних методичних наробок, а також бажання вдосконалити вже створені авторські лепбуки.

Бажаємо всім творчої наснаги!

Дивитись фоторепортаж...