Учитель фізичної культури Донецької області в п’ятірці найкращих в Україні!

Учитель фізичної культури Донецької області в п’ятірці найкращих в Україні!

Другий раз поспіль і тричі в історії із 12 разів участі у Всеукраїнському конкурсі «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» наш учасник — у фіналі найкращих учителів фізичної культури України.

З 26–28 листопада 2019 року на базі Скандинавської гімназії м. Києва за участі близько 100 фахівців фізичного виховання пройшов ІІІ (фінальний) тур Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу», де вже вдруге поспіль представники Донецької області стають фіналістами.

На початку цього конкурсу відбувся семінар, на якому був презентований клубний проєкт ФК «Шахтар», представлені доповіді керівників Федерації футболу України, а також досвід виступів національної збірної та багато інших цікавих презентацій.

Переможцем Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» за найбільшою кількістю набраних балів стала Вишня Світлана Олександрівна, учитель фізичної культури Одеської області.

ІІ місце посів Майстро Володимир Олексійович, учитель фізичної культури Харківської області.

ІІІ місце – Мазманян Ольга Олександрівна, учитель фізичної культури Херсонської області.

IV місце – Малий Андрій Сергійович, учитель фізичної культури Донецької області.

V місце – Шинкарук Зореслава Іванівна, учитель фізичної культури Вінницької області.

Усі лауреати та переможці отримали дипломи, пам’ятні призи та необхідний для роботи з учнями інвентар і екіпірування.

Вітаємо представника Донецької області Малого Андрія із зайнятим IV місцем. Бажаємо всім учасникам та переможцям конкурсу подальших творчих успіхів та міцного здоров’я!

Наступний Всеукраїнський конкурс «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» відбудеться у 2020 році. Ми віримо, що крокуємо правильним шляхом, і вже розпочали підготовку до участі в конкурсі наступного року. Нехай із нами буде разом уся Донеччина!

Дивитись фоторепортаж...