Назустріч перемогам!

Нарешті стартував ІІІ обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, який цьогоріч відбувається у 3 осередках (північному, південному, західному): Краматорську, Маріуполі та Покровську.

11 січня 2020 року на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад за предметами «Екологія» (І тур) та «Історія». Учасників олімпіади з історії, яких було запрошено представляти свої міста, райони та ОТГ, урочисто привітали голова оргкомітету олімпіади Антоненко В. В., спеціаліст департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації, Ломакіна Г. І., проректор ОБЛІППО, та Лаврут О. О., голова журі, доцент кафедри суспільно-гуманітарної освіти ОБЛІППО, та побажали натхнення, творчих успіхів та перемоги.

Знавців екології привітали голова оргкомітету олімпіади Меломедова М. Г., головний спеціаліст відділу нормативності та якості дошкільної, загальної середньої освіти департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації, та заступник голови оргкомітету Шабанов В. І., кандидат біологічних наук, завідувач кафедри природничо-математичних дисциплін і методики їх викладання ОБЛІППО. На олімпіаді з екології були присутні 28 юних екологів із різних куточків Донецької області.

У І турі головним завданням було виконання теоретичних завдань, які створювали умови для найповнішого розкриття здібностей учасників. ІІ тур олімпіади з екології відбудеться 1 лютого 2020 року. До цього туру учасники повинні підготуватися до публічного захисту проєктів.

В олімпіаді з історії взяли участь 68 учнів-знавців історії, які виконували розвивальні завдання проблемно-практичного характеру, направлені на перевірку знань історичних фактів, основних віх біографії видатних історичних осіб тощо.

Хочеться побажати всім учасникам предметних олімпіад, запрошеним юним знавцям, творчих злетів та впевнених кроків назустріч перемогам!

Дивитись фоторепортаж...