Інструктивно-методичний семінар «Науково-методичний супровід розвитку фахівців освіти дітей з особливими освітніми потребами: аналіз і планування роботи у 2020 році»

Згідно з планом роботи Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 21.01.2020 року відбувся інструктивно-методичний семінар «Науково-методичний супровід розвитку фахівців освіти дітей з особливими освітніми потребами: аналіз і планування роботи у 2020 році»  для методистів МК із питань інклюзивної освіти, заступників директорів з навчально-виховної роботи інтернатних закладів, що знаходяться в управлінні обласної ради. У заході взяли участь 35 педагогів Донеччини.

Під час семінару з аналітичним звітом роботи відділу спеціальної та інклюзивної освіти у 2019 році та напрямами роботи підвищення рівня  професійної підготовки педагогів у 2020 році виступила завідувач відділу спеціальної та інклюзивної освіти дітей з особливими освітніми потребами Донецького ОБЛІППО, кандидат педагогічних наук Тетяна Лопухіна.

Проблематика семінару викликала зацікавленість учасників, про що свідчить жваве обговорення та велика кількість запитань до в. о. ректора Донецького ОБЛІППО Юлії Бурцевої, яка представила міжвідомчу регіональну програму «Екологічна просвіта та інформування для сталого розвитку Донеччини» на 2020-2025 роки. Розроблення методичного посібника «Школа зеленої планети», рекомендованого для роботи зі слабозорими і сліпими дітьми, презентувала заступник директора з навчально-виховної роботи спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 23 (м. Слов’янськ) Маліцька Т. Г.

Завідувач відділу атестації педагогічних працівників Донецького ОБЛІППО Олександр Коваленко висвітлив особливості проведення атестації педагогічних кадрів у 2020 році, а також відповів на численні запитання учасників семінару.

IMG 1056

Аліна Коваль, завідувач відділу ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти, наголосила на необхідності своєчасного перегляду індивідуальних програм розвитку та особливостях роботи команди супроводу дітей з особливими освітніми потребами в освітніх  закладах Донецької області.

IMG 1054 1