Вітаємо з перемогою юних філософів Донеччини

У листопаді 2019 року – лютому 2020 року проводилася Всеукраїнська олімпіада з філософії. Її організаторами виступили Національний центр «Мала академія наук» та факультет філософської освіти і науки Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Метою олімпіади було визначено популяризацію філософської освіти, заохочення молоді до творчого, креативного та критичного мислення.

Протягом листопада-грудня 2019 року учні виконували контрольні роботи за напрямами: філософія мови, практична філософія, «Філософія та я». Учасники представили на розгляд журі філософські есе.

За результатами олімпіади юні мислителі-філософи були запрошені на урочисту церемонію нагородження переможців Всеукраїнської олімпіади з філософії, яка проводилася 7–9 лютого 2020 року в м. Київ. Серед переможців – представники учнівської молоді Донеччини:

Мамаєва Юлія, учениця Білицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Добропільської міської ради Донецької області, яка посіла І місце серед учасників секції «10-11 класи (україномовна)»;

Долгий Андрій, учень Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16 Краматорської міської ради Донецької області, який посів ІІІ місце серед учасників секції «10-11 класи (україномовна)».

Вітаємо учнів із перемогою та бажаємо нових досягнень!

Дивитись фоторепортаж...