Презентаційний меседж «Програма «Впевнений старт» — впроваджуємо із задоволенням»

13 лютого 2020 року конференц-зал Донецького ОБЛІППО втретє зібрав дошкільну спільноту області в складі методистів ММК, РМК, ОТГ, вихователів-методистів та вихователів ЗДО на презентаційний меседж «Програма «Впевнений старт» — впроваджуємо із задоволенням». У заході взяли участь 70 осіб. Зустріч була зумовлена великим бажанням педагогів регіону ще раз зустрітися з авторами освітньої програми виховання і навчання дітей середнього й старшого дошкільного віку «Впевнений старт» – Наталією Гавриш, доктором педагогічних наук, професором, головним науковим співробітником лабораторії дошкільної освіти та виховання Інституту проблем виховання НАПН України, і Оленою Хартман, кандидатом психологічних наук, старшим науковим співробітником лабораторії психології дошкільника Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України.

Автори презентували програму та методичний комплекс «Впевнений старт», розкривши концептуальні підходи щодо особливостей її впровадження, визначили сучасну модель науково-методичної підтримки педагогів-практиків, матеріали якої подаються через інтернет-ресурси, зупинилися на дидактико-методичних особливостях роботи з малюками та реалізації блочно-тематичного планування в освітньому процесі ЗДО.

Педагоги, в закладах яких вже триває впровадження програми, отримали дієву консультативну допомогу від провідних науковців України. Знання, отримані під час заходу, дозволять освітянам ознайомити свої колективи з новими підходами у формуванні дошкільної зрілості дитини перед вступом до НУШ через впровадження програми та методичного комплексу «Впевнений старт».

Презентаційний меседж, який викликав неабиякий інтерес педагогів регіону, пройшов досить продуктивно й цікаво. Учасники дякували організаторам за змістовну форму підвищення кваліфікації та дійшли висновку, що «На крилах «Впевненого старту» аж до зірок летіти варто»!

Дивитись фоторепортаж...