Створюємо модерновий імідж освітнього закладу

13 лютого в новому комп’ютерному класі Донецького ОБЛІППО відбулася робота кластеру «Створення іміджу сучасного освітнього закладу» обласної творчої лабораторії (ОТЛ) «Сучасні тренди в освіті».

Семінар-практикум «Корпоративна міфологія, кольори, слоган, логотип» проводили завідувач кафедри управління та адміністрування Вадим Абизов та завідувач відділу ЗНОМЯО Станіслав Фарін.

До роботи на першому занятті кластеру долучилися учасники з різних міст та районів області, а участь освітян з м. Маріуполь, Мангушського, Волноваського та частини Костянтинівського району була забезпечена за допомогою онлайн-трансляції. Усього в роботі взяли участь 30 педагогічних працівників, серед яких 9 директорів шкіл, 13 заступників директорів, методисти та вчителі ЗЗСО.

Заняття було розпочато з теоретичного огляду проблеми іміджмейкерства, аналізу потреб та можливостей закладу освіти у створенні сучасного системного Brand Book для комунікації з громадою, батьками, презентації в соціальних мережах тощо. Вадим Абизов представив придатні для активного використання мережеві ресурси для роботи над корпоративними кольорами, слоганами, стилями, освітніми місіями.

Другий етап роботи кластера, який провів Станіслав Фарін, був націлений на формування навичок користування мережевими сервісами для конструювання логотипів, що передбачає опанування конструкторів та бібліотек малюнків, інших ресурсів.

Семінар завершився роботою в командах, де учасники створювали імідж освітнього закладу за заданою «легендою», тобто за переліком вхідних характеристик.

Заняття викликало живий інтерес та створило творчий настрій учасників. За підсумками роботи керівниками кластеру створено Google class room для подальшої комунікації та співпраці всіх учасників.

Вcі фото...