Зональний навчально-розвивальний воркшоп «Впровадження нової концепції «Спорт заради розвитку та миру»

19.02.2020 року в м. Лиман на базі Лиманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Лиманської міської ради відбувся перший з 14 запланованих Зональний навчально-розвивальний воркшоп «Впровадження нової концепції «Спорт заради розвитку та миру».

У заході взяли участь 25 учасників: методисти МС, учителі фізичної культури, учителі початкових класів, які проводять уроки фізичної культури, та інші зацікавлені педагогічні працівники міста Лиман.

Мета воркшопу – підвищення рівня професійної компетентності вчителів фізичної культури щодо впровадження в навчальний процес сучасних форм й методів навчання та нестандартного обладнання під супроводом наочних практичних демонстрацій.

Відкрив захід Качан Олексій Анатолійович, завідувач відділу методичного забезпечення оздоровчої функції освіти та фізичної реабілітації Донецького ОБЛІППО, наголосивши на шляхах удосконалення та підвищення ефективності сучасного уроку фізичної культури та проаналізувавши фінальний тур Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» 2019.

Вольвак Микола Олексійович, методист відділу методичного забезпечення оздоровчої функції освіти та фізичної реабілітації Донецького ОБЛІППО, презентував нову концепцію розвитку фізичного виховання в Україні «Спорт заради розвитку», запропонувавши практично засвоїти сучасні форми й методи навчання за допомогою нестандартного обладнання та нових освітніх трендів.

Кудрявець Денис Сергійович, методист відділу методичного забезпечення оздоровчої функції освіти та фізичної реабілітації Донецького ОБЛІППО, представив власні напрацювання на тему «Представлення інтерактивних вправ та методик інклюзивної освіти та психологічних розвантажень».

Також свої практичні майстер-класи продемонстрували Олійник Вікторія Вікторівна, учитель фізичної культури Лиманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Лиманської міської ради, та Землянська Ірина Юріївна, учитель фізичної культури Лиманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Лиманської міської ради, з питання «Ознайомлення з інтерактивними методами та технологіями навчання в Новій українській школі».

Наступний Зональний навчально-розвивальний воркшоп «Впровадження нової концепції «Спорт заради розвитку та миру» відбудеться 21 лютого 2020 року в м. Слов’янськ.

Всі фото...