У Слов’янську відбувся навчально-розвивальний воркшоп «Впровадження нової концепції «Спорт заради розвитку та миру»

21 лютого на базі Слов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 Слов’янської міської ради відбувся другий із 14 запланованих зональних навчально-розвивальних воркшопів «Впровадження нової концепції «Спорт заради розвитку та миру».

До роботи долучиливя 61 учасник м. Слов’янська та Слов’янського району: методисти МС, учителі фізичної культури, учителі початкових класів, які проводять уроки фізичної культури.

Мета воркшопу – підвищення рівня професійної компетентності вчителів фізичної культури щодо впровадження в навчальний процес сучасних форм й методів навчання за допомогою новітнього обладнання.

У ході роботи педагоги під наставництвом працівників відділу методичного забезпечення оздоровчої функції освіти та фізичної реабілітації Донецького ОБЛІППО Олексія Качана та Миколи Вольвака опанували практичні інтерактивні вправи (понад 100) з використанням нестандартного обладнання та інвентарю.

Були проаналізовані шляхи вдосконалення та підвищення ефективності сучасного уроку фізичної культури, а також фінальний тур Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» 2019.

Наступні зональні навчально-розвивальні воркшопи щодо «Впровадження нової концепції «Спорт заради розвитку та миру» заплановані в березні для Соледарської, Сіверської та Іллінівської ОТГ, Костянтинівського та Волноваського району.

Всі фото...