Постійно діючий семінар «Інтеграція освітнього процесу в умовах концепції Нової Української школи»

26 лютого 2020 року на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся постійно діючий семінар «Інтеграція освітнього процесу в умовах концепції Нової Української школи» для вчителів трудового навчання та технологій. Метою заходу було представлення сучасних методів та інноваційних знахідок щодо впровадження нових підходів у викладанні трудового навчання/технологій. До роботи долучилися 30 осіб, серед них – доповідачі з Дружківки, Лиману, Мирнограду, Новогродівки, Покровського району та Миколаївської ОТГ.

З вітальним словом до учасників заходу звернулася завідувачка відділу технологій Світлана Панченко, яка зазначила, що для розвитку ключових та предметних компетентностей в контексті реалізації Концепції Нової української школи сучасний урок потребує впровадження інтегрованого навчання, нових підходів, сучасних методів, прийомів та технологій.

У ході семінару учасники ознайомилися з інноваційними методами та прийомами навчання, можливостями та перспективами інтегрованого навчання, отримали цікавий практичний досвід, спрямований на формування в учнів ключових і предметних компетентностей.

Наприкінці заходу освітяни висловили слова щирої подяки організаторам за створену позитивну атмосферу співпраці та обміну досвідом, а також за мотивацію до подальшої плідної педагогічної діяльності.

Матеріали заходу можна переглянути за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1nbt_P9d7qeftT5vpUpeLS1jXE8zUKi5m?usp=sharing

Всі фото...