Розпочато роботу обласної творчої групи «Розроблення е-контенту щодо підготовки учнів до олімпіад з історії та правознавства»

Відповідно до плану роботи Донецького ОБЛІППО на 2020 рік відділом суспільних дисциплін розпочато роботу обласної творчої групи «Розроблення е-контенту щодо підготовки учнів до олімпіад з історії та правознавства». Діяльність обласної творчої групи має на меті створення банку завдань, які учні і вчителі будуть використовувати у своїй педагогічній діяльності та самоосвіті під час підготовки до участі в різних етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії та правознавства.

26.02.2020 року відбулося заняття № 1 «Створення е-контенту з історії та правознавства: ключові вимоги» для вчителів історії, правознавства, громадянської освіти – учасників творчої групи. Керівник творчої групи методист відділу суспільних дисциплін Донецького ОБЛІППО Михальова Світлана Володимирівна на першому занятті проаналізувала ключові вимоги до розроблення матеріалів е-контенту щодо підготовки учнів до олімпіад з історії та правознавства.

Учасники творчої групи висловлювали свої змістовні та деталізовані пропозиції щодо структури е-контенту. Серед 14 учасників творчої групи демократично були розподілені теми завдань. Більшість запитань слухачів була спрямована на розуміння структури матеріалів е-контенту, особливостей їх дистанційного застосування.

Сподіваємось, що творчі заняття для учасників групи сприятимуть створенню продукту, який допоможе вчителям історії та правознавства готувати учнів до майбутніх олімпіад, конкурсів ДПА та ЗНО.