Освітяни області долучилися до зонального навчально-розвивального воркшопу «Упровадження нової концепції «Спорт заради розвитку і миру»

Протягом 18–19 травня 2020 року у дистанційному форматі вчителі фізичної культури та вчителі початкових класів, які проводять уроки фізичної культури, педагоги-організатори і методичні працівники Іллінівської ОТГ, Костянтинівського і Волноваського району брали участь у зональному навчально-розвивальному воркшопі «Упровадження нової концепції «Спорт заради розвитку і миру». Загалом до роботи долучилися 104 педагоги.

Протягом заняття учасники ознайомились із новими освітніми тенденціями щодо розвитку фізичного виховання в Україні. Програма воркшопу складалась із трьох етапів: теоретична частина; робота в групах щодо розробок вправ, ігор та естафет з нестандартним обладнанням та без нього; презентація авторських ігор та власних наробок щодо використання інвентарю.

Педагоги дізналися про особливості проведення занять з учнями згідно з методикою Української федерації «Спорт заради розвитку», про її сутність та відмінність від проведення спортивних змагань, націлених на досягнення вищих результатів.

Захід сприяв ознайомленню педагогів з ефективними формами та методами роботи з учнями в умовах Нової української школи, а також упровадженню в практику нових адаптованих і спеціалізованих вправ та елементів ігрової діяльності.

Наступні воркшопи відбудуться в період 20-22 травня для педагогів м. Бахмут, Бахмутського, Мар’їнського, Слов’янського районів, Миколаївської та Черкаської ОТГ.

Всі фото...