STEM-освіта в дії: відбувся практикум для технологів Донеччини

21 травня в режимі онлайн для вчителів трудового навчання/технологій області відбувся практикум «Соціальні проєкти як складова інтегрованого підходу до навчання в контексті STEM-освіти». До роботи долучилися 14 педагогів.

21052020 2

На початку заходу Світлана Панченко, завідувач відділу технологій, привітала учасників із Днем вишиванки, а також ознайомила з порядком заняття. Практикум провела Алла Удовиченко, учитель трудового навчання та технологій Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради. Педагог презентувала власний погляд на впровадження елементів STEM-освіти в навчальний процес, ознайомила учасників із пріоритетними завданнями сучасної освіти щодо підготовки та формування навичок учнів до дослідної діяльності, акцентувавши на поєднанні навчальних предметів та інтеграції в технології.

21052020 3

Завдяки заняттю, де панувала творча атмосфера, учителі трудового навчання/технологій отримали теоретичну та практичну допомогу з питань організації навчально-виховного процесу в контексті STEM-освіти.

Матеріали можна переглянути тут.