Запрошуємо освітян до обговорення стратегії розвитку STEM-освіти Донецької області

Програма ООН із відновлення та розбудови миру разом із Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти запрошують освітян, експертів та зацікавлених громадян долучитися до обговорення стратегії розвитку STEM-освіти Донецької області.

Обговорення відбудеться в онлайн-форматі на платформі Zoom 06 липня 2020 року о 15:00–16:30 за посиланням: https://undp.zoom.us/j/94610613612. Під час зустрічі експерти презентують «Проєкт розвитку STEM-освіти в Донецькій області» та окреслять перші кроки з його реалізації. Для участі в обговорені потрібно заповнити форму для реєстрації: https://forms.gle/XJRb6RU4XgAysupV9

Після презентації документ буде доступний онлайн для громадського обговорення:https://docs.google.com/document/d/1E7lY_jpVugCT3VZ3CwZ7mns9YhRJ1AK5Tagt7kiRCEk/edit?usp=sharing

Документ розроблений задля розвитку природничо-математичної освіти (STEM-освіти) у Донецькій області, сприянню підготовці дітей та молоді до наукової та науково-технічної діяльності відповідно до пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки шляхом створення STEM-лабораторій, які сформують інноваційне освітнє середовище та забезпечать формування технологічної грамотності учнівської молоді, навичок розв’язання проблем та роботи в команді, сприятимуть соціальній згуртованості в регіоні.
Розроблення та громадське обговорення «Проєкту розвитку STEM-освіти в Донецькій області» відбувається за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.