Про перебіг вебінару для керівних кадрів «Механізм самооцінювання освітніх та управлінських процесів ЗЗСО»

Впроваджуємо процедуру самооцінювання освітніх та управлінських процесів у закладах освіти! Під таким гаслом 22 липня 2020 року відбувся черговий вебінар для керівних кадрів на тему «Механізм самооцінювання освітніх та управлінських процесів ЗЗСО» на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Участь у вебінарі взяли 28 представників закладів загальної середньої освіти різних типів та форм власності Донеччини, а також міст Біла Церква, Миколаїв, Одеса, Харків.

Обговорювались такі теми, як сутність та значущість самооцінювання освітніх та управлінських процесів у закладах освіти, можливі його варіанти, терміни та кроки проведення, критерії та інструментарій. Розглянуто приклади проведення самооцінювання. Вебінар пройшов конструктивно та не обтяжливо.

Дякуємо всім учасникам за активну участь у вебінарі та чекаємо на наступні зустрічі!

Нагадаємо, що другий тиждень поспіль на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Краматорськ) тривають заняття в межах пілотного проєкту «Літня онлайн-школа з питань освітнього менеджменту».Вебінар 2020 07 22 at 00 02 GMT 7.mp4 snapshot 00.41.10.434