Про перебіг семінару-тренінгу щодо роботи за програмою «Я. Ми. Країна»

З 2 до 8 серпня педагогів та науковців із різних регіонів України гостинно зустріла Полтавщина, де на базі обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського пройшов семінар-тренінг, присвячений методиці роботи за програмою «Я. Ми. Країна» у ЗЗСО ІІ – ІІІ ст. Навчання відбулося у межах реалізації проєкту «Сприяння розвитку активного громадянства, толерантності та порозуміння в освітніх закладах і громадах України» за підтримки Посольства Королівства Норвегія в Україні та на виконання листа Міністерства освіти і науки України №1/9-384 від 17 липня 2020 р.

IMG 3d712ac62f0ed35ccb8ba960aec27271 V

Учасники заходу розглянули питання демократизації освітнього середовища, цінностей демократії, питання політкоректності та організації дискусій. Зважаючи, що сучасний світ є швидкоплинним, проблеми медіаосвіти в інформаційну епоху продовжують залишатися у полі зору кожного. Тренери та учасники семінару звернули увагу на питання психологічної і соціальної адаптації дітей-ВПО, біженців, трудових мігрантів та їхніх батьків. Останнє залишається важливим у процесі професійної орієнтації як додаткової мотивації до навчання й розвитку неформальної та інформальної освіти, освіти впродовж життя, що знайшло своє втілення у практичних вправах та міжособистісній комунікації.

Зазначимо, що захід був практико зорієнтованим із використанням сучасних технологій навчання для дорослих. Наша спільнота із неабиякою зацікавленістю долучена до сприйняття інформації, згуртувалася навколо обговорення різноманітних питань. По закінченню заходу і вихідного діагностування кожен учасник отримав відповідний сертифікат.

IMG 236133b6ef5620be09df438eb3133b51 V