Про основи бізнес-планування платних освітніх та інших послуг у ЗЗСО

Літня онлайн-школа з питань освітнього менеджменту, яка працює на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, продовжує навчання керівників закладів освіти. Так, до роботи у вебінарі «Бізнес-планування платних освітніх та інших послуг ЗЗСО» долучилися 16 представників закладів освіти різних форм власності Донецької області та міста Харків.

Під час спільної роботи обговорено необхідність використання механізмів бізнес-планування під час впровадження нових платних освітніх та інших послуг закладами освіти. Представлено концепцію їх покрокової реалізації, адаптовану саме під заклади загальної середньої освіти. Також у ході вебінару розглянуті особливості підготовки бізнес-плану платної освітньої послуги, аспекти щодо його оформлення, презентації та реалізації.

Бізнес планування платних освітніх та інших послуг ЗЗСО 2020 08 12 at 00 03 GMT 7.mp4 snapshot 00.17.38.036

Дякуємо учасникам вебінару за активну участь та чекаємо на нові зустрічі!

Нагадаємо, що в межах пілотного проєкту «Літня онлайн-школа з питань освітнього менеджменту» 29.07.2020 р. на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Краматорськ) відбувся вебінар на тему «Кошторис ЗЗСО як бюджетної установи: структура, особливості складання та виконання».