Про дискусійну панель «Інноваційні риси закладу освіти»

26 серпня в межах проведення XІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» та виставки освіти за кордоном «World Edu» з метою висвітлення актуальних питань організації навчального процесу сучасного закладу освіти Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено в онлайн-форматі дискусійну панель «Інноваційні риси закладу освіти». У заході взяли участь науковці, працівники закладів післядипломної освіти, працівники методичних служб, керівники закладів освіти, педагогічні працівники, громадськість. Модератор дискусії – Вадим Абизов, завідувач кафедри управління та адміністрування Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат політичних наук, доцент.

Слайд1

У ході обговорення актуальних питань Ганна Гладкова, завідувачка відділу методичних служб Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, висвітлила питання методичного супроводу сучасного уроку в Новій українській школі з урахуванням вимог часу, а саме використання STEM-уроку.

Анатолій Погорєлов, директор Слов'янського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Слов'янської міської ради Донецької області, розповів про внутрішню систему якості освіти. У межах виступу надано практичні поради та акцентовано на структурі системи забезпечення якості освіти в цілому: на тих інформаційних системах, які успішно використовує заклад освіти для ефективного управління і забезпечення якості освіти.

Яна Бобилева, доцент кафедри управління та адміністрування, у своїй доповіді звернула увагу на успішний досвід реалізації профільного навчання в Донецькій області. Представила розробки щодо створення методичної бази перехідного періоду впровадження профільного навчання.

Слайд4

Галина Шередека, завідувачка відділу міжнародної інтеграції Донецького ОБЛІППО, у своєму виступі наголосила на актуальності створення євроклубів у закладах освіти як шляху до нових стійких комунікацій, взаємодії та тривалого партнерства з міжнародними організаціями та установами, що залучені до освітньої діяльності або є носіями сучасних освітніх знань, технологій, методик, інших корисних новацій, які сприяють розвитку української освіти. Представила успішний практичний досвід роботи обласної творчої лабораторії кластеру «Єврохаб – модель сучасної комунікації».

Ознайомитися з роботою дискусійної панелі можна за покликанням:

https://drive.google.com/file/d/1GA4eI6nruhWOUGhMqKq6eIpgmAsFkWP8/view?usp=sharing