Відбувся ІІІ Регіональний форум «Наука. Бізнес. Інновації» за темою «Smart Region»

10 вересня у м. Слов’янську проведено Регіональний форум «Наука. Бізнес. Інновації» з метою розвитку інноваційних процесів у регіоні, прискорення цифрового розвитку економіки, трансформація наявних та створення нових галузей, перетворення сфер життєдіяльності у нові, більш ефективні та сучасні.

Участь у роботі форуму взяли органи державної влади та місцевого самоврядування, представники інноваційно активних підприємств України та регіону, фахівці ІТ-сфери та суміжних галузей; експерти з диджиталізації, штучного інтелекту, впровадження SMART-проєктів, енергоефективності, залучення інвестицій; науковці, освітяни, заклади вищої освіти з підготовки спеціалістів з інформаційних технологій.

Форум було організовано у форматі панельних дискусій, консультаційних платформ з питань:

  • інноваційних рішень в управлінні територіями регіону;
  • розробки програмних продуктів Smart City;
  • інноваційні підходи та інтелектуальні системи щодо запуску муніципальних Smart-проєктів;
  • створення інноваційної екосистеми;
  • фінансова підтримка інноваційного розвитку для сприяння реалізації наукових проєктів та розвитку інноваційних бізнесів;
  • впровадження STEM-освіти в регіоні.

Також у межах заходу проведено вебінар «Впровадження STEM-освіти, у тому числі освітньої робототехніки в навчальних закладах». Спікерами вебінару стали: Ірина Василашко, завідувачка сектору інноваційних форм і методів діяльності педагогічних працівників відділу STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», тема доповіді: «STEM-освіта: Стан та перспективи»; Паращенко Олег та Оксана Харченко – експерти з розвитку освітніх програм LEGO Education в Україні з доповіддю «Освітня робототехніка в навчальних закладах, у тому числі на базі лінійки Lego Education»; Денис Малєєв  – в. о. проректора з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з доповіддю «Інноваційні процеси «Освіта 3.0» Розвиток STEM-освіти в Донецькій області».

Запис відеотрансляції заходу можна переглянути за покликанням https://www.youtube.com/watch?v=yOwYV2qAkyU&feature=emb_logo