Про перебіг завершального заняття обласної творчої лабораторії «Створення іміджу сучасного освітнього закладу»

10 вересня в корпоративному Google Meet Донецького ОБЛІППО відбулася третя зустріч учасників кластеру «Створення іміджу сучасного освітнього закладу» обласної творчої лабораторії (ОТЛ) «Сучасні тренди в освіті». Узагальнювальний семінар «Цілісна модель іміджу освітнього закладу» проводили завідувач кафедри управління та адміністрування Вадим Абизов та завідувач відділу ЗНОМЯО Станіслав Фарін.

Усього в роботі взяли участь 30 педагогічних працівників, серед яких 9 директорів шкіл, 13 заступників директорів, методисти та вчителі ЗЗСО.

Заняття було розпочато з огляду розробок учасників лабораторії, аналізу отриманих творчих результатів у створенні айдентики навчального закладу для комунікації з громадою, батьками, презентації в соціальних мережах тощо. Вадим Абизов представив аналіз розроблених концепцій «легенд» та пресрелізів навчальних закладів.

Виступ Станіслава Фаріна містив аналіз розроблених логотипів, гербів та інших елементів айдентики.

Заняття викликало живий інтерес та створило творчий настрій учасників. Вони зазначили, що відчувають себе новаторами розвитку бренд буку своїх установ.

За підсумками роботи буде виданий методичний збірник із кращими розробками. Були обговорені перспективи тематика кластеру на наступний рік.