Вітаємо з перемогою у фінальному етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Вересень 2020 року нарешті порадував талановитих учнів і студентів України, учасників ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Завітав перший місяць осені з високими результатами в цьому престижному філологічному змаганні й до дітей та молоді Донеччини.

ІV (підсумковий) етап Конкурсу відбувся ще 29 лютого 2020 року, але, зважаючи на епідеміологічну ситуацію щодо COVID-19, журі змогло перевірити роботи тільки наприкінці серпня. На підставі рішення (протокол від 28 серпня 2020 року) та наказу Міністерства освіти і науки України від 10 вересня 2020 року № 1123 переможцями стали 27 учнів та 9 студентів, з-поміж них – Рищенко Анна, учениця 8 класу Краматорської української гімназії Краматорської міської ради, та Білоус Поліна, студентка ІІІ курсу Бахмутського індустріального технікуму Державного вищого навчального закладу «Донецький національний технічний університет».

Anna rishhenko KUG Kramatorsk

Варто відзначити, що досягти високого результату в Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика дуже важко, адже відповідно до Положення переможцями можуть стати небагато учасників. Та під силу це зробити тим, хто не тільки знає українську мову, але любить і плекає її, не цурається в повсякденному спілкуванні. До того ж успіх гарантований за системної підготовки під керівництвом учителів та викладачів.

Саме любов до мови, цілеспрямованість та наполегливість, підтримка педагогів і батьків забезпечили Анні Рищенко (учитель Савчук Ірина Григорівна) – І місце, а Білоус Поліні (викладач Чеботарьова Наталія Іванівна) – ІІІ місце в ІV (підсумковому) етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Білоус Поліна

Вітаємо талановитих, залюблених у мову переможниць, їхніх наставників та батьків! Пишаємося високими досягненнями, адже такий високий результат наша учнівська та студентська молодь здобула за останні 5 років уперше! Сподіваємося, що ця висота підкориться й наступного року.