Відбулися завершальні заняття в межах проєкту «Уроки Європи для шкіл України»

11 вересня відбувся останній день живого спілкування координаторки проєкту «60 уроків Європи» Світлани Бацюкової з учнями сільської місцевості та невеличких міст Донецької області. Цього разу уроки Європи були проведені для учнів 5 та 6 класів Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 та 4-го класу Слов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Слов'янської міської ради Донецької області.

Протягом занять школярі змогли перетворитися на справжніх дослідників європейської культури, традицій та літератури. Завдяки інтерактивним формам роботи діти знаходили спільні та відмінні риси країн, зосереджуючись на таких важливих моментах як цінності, які об’єднали ряд європейських країн в один альянс. У ході практичних вправ відбулися командні інтелектуальні змагання: участь у вікторинах, розгадування кросвордів, робота з картою тощо.

11

Учні Донеччини, долучаючись у межах проєкту до інтегрованих уроків, продемонстрували жвавий інтерес до їхнього змісту. Це свідчить про те, що мета — зацікавити шкільну молодь питаннями євроінтеграції — досягнута.

Нагадаємо, що уроки для учнів 10 закладів освіти Донеччини проходили в межах реалізації пілотного проєкту «Уроки Європи для шкіл України», який реалізовується за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Загалом до цього проєкту, який стартував у вересні та закінчиться у грудні, долучаються школи з різних областей України.

22