Стартує щорічна всеукраїнська конференція Асоціації керівників закладів освіти «Відроджені гімназії України»

6Шановні освітяни! Щороку всеукраїнська Асоціація керівників закладів освіти «Відроджені гімназії України» проводить конференції, у межах яких відбувається представлення педагогічного досвіду різних областей України.

Минулого року в межах такої конференції, що проходила у м. Кропивницький Кіровоградської області, Донецька область виборола золотий Кубок, який із року в рік передається новим областям-переможцям. З огляду на це, у 2020 році Донеччині випала чудова можливість представити інноваційний педагогічний досвід передових закладів освіти області на конференції «Інноваційний менеджмент як необхідна умова розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти», яка відбудеться 21–26 вересня 2020 року у м. Краматорську, Бахмуті, Святогірську, Слов’янську та Іллінівській ОТГ.

На учасників конференції очікують цікаві, пізнавальні екскурсії закладами освіти Донеччини, мальовничими місцями та історичними пам’ятками регіону!

Прослухати звернення Ярослава Турянського, президента Асоціації «Відкриті гімназії України», щодо зазначеної конференції можна тут: https://cutt.ly/xfgK6G9