Розпочато тренінги з підготовки тренерів інклюзивної освіти

15 жовтня розпочався всеукраїнський дистанційний тренінг для тренерів з інклюзивної освіти, які надалі здійснюватимуть навчання педагогічних працівників щодо взаємодії інклюзивно-ресурсних центрів та закладів освіти з розробки та реалізації індивідуальної програми розвитку для дітей з особливими освітніми потребами. Організатор – Міністерство освіти та науки України спільно з Міжнародним благодійним фондом Lumos (Велика Британія).

До навчання долучилися 29 осіб з-поміж фахівців інклюзивно-ресурсних центрів, ресурсних центрів підтримки інклюзивної освіти та закладів освіти, серед них – Коваль Аліна, завідувач ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Донецького ОБЛІППО. На меті – створення команди тренерів з усіх областей України та м. Києва, які навчатимуть на постійній основі різні групи учасників (від директорів закладів освіти до асистентів учителів) та використовуватимуть спільні алгоритми дій при налагодженні взаємодії.

Тренінги будуть відбуватися з періодичністю один раз на два тижні. До їх проведення залучені як представники Міністерства, так і міжнародні експерти. Кожен тренінг складається з теоретичної частини, практичного та домашнього завдання на окремо створеному кожним учасником ресурсі «Блог-щоденник навчання» на платформі Teams (Microsoft).

Бажаємо організаторам та всім учасникам успіху та міцного здоров’я!