Про методичний парад для вчителів початкових класів

15 жовтня у віртуальному просторі відбувся методичний парад «Особливості розвитку початкової мистецької освіти Нової української школи. Музична складова». У роботі взяли участь 80 осіб – учителі початкових класів, які викладають предмет мистецтва в початковій школі.

Модераторами заходу виступили завідувачка відділу культури та естетики Донецького ОБЛІППО Аліна Ширко та методистка відділу Олена Шнурко.

Аліна Ширко наголосила на значенні культурних та естетичних універсалій для інтегративних педагогічних процесів, висвітлила роль образних асоціацій, художньої творчості в мистецькій освіті, визначила провідні інтегратори змісту курсу «Мистецтво» в початковій школі, які зумовлюють його дидактичну структуру й тематичну композицію.

Олена Шнурко проаналізувала форми і методи реалізації змістової лінії «Комунікація через мистецтво», запропонувала ритмічно-комунікаційні вправи, що інтегрують звукові жести «Вody percussion» і спрямовані на розвиток музикальних здібностей і налагодження мистецької комунікації учнів.

Захід сприяв популяризації інноваційного досвіду із зазначеної теми.

20201015 134333