Зональна педагогічна майстерня «Інтеграція педагогічних та інноваційних технологій як засіб підвищення ефективності викладання фізики»

11 травня 2017 року на базі багатопрофільної гімназії Покровської міської ради Донецької області відбулася зональна педагогічна майстерня з теми «Інтеграція педагогічних та інноваційних технологій як засіб підвищення ефективності викладання фізики».

У заході взяли участь методисти управлінь (відділів) освіти та вчителі фізики міст: Добропілля, Мирнограда, Костянтинівки, Покровська, Новогродівки, Селидового, Гірника, Лимана та Олександрівського, Добропільського, Мар’їнського, Покровського, Ясинуватського районів (загальна кількість учасників 29 осіб).

Під час заходу відбулася презентація роботи міського методичного об’єднання вчителів фізики міста Покровська (керівник ММО Василиха Н. Л., учитель фізики ЗОШ № 3); провели майстер-класи: Лойко О. В., учитель фізики НВК № 1, із теми «Використання можливостей хмарного середовища «Офіс-365» для впровадження педагогічної технології «Перевернутий клас» при викладанні фізики» та Гаріна В. П., учитель фізики ЗОШ № 3, із теми «Інтерактивні технології як засіб підвищення мотивації та розвитку творчої особистості учнів»; виступила вчитель фізики БПГ Савенко В. В. «Демонстраційний експеримент як засіб підвищення ефективності викладання фізики»; практичні напрацювання з теми «Використання інтерактивних методів навчання на уроках фізики. Створення тестових завдань у програмі Microsoft Power Point» представила Галушко І. М., учитель фізики міського ліцею «Надія».  

Підбив підсумки та вручив сертифікати Донецького облІППО за участь у роботі зональної педагогічної майстерні Неминущий В. Г., старший викладач кафедри природничих дисциплін Донецького облІППО, який у заключній промові надав короткий аналіз пропонованих технологій навчання. Крім цього, він представив відеоматеріали, які допоможуть учителю продемонструвати закони фізики в доступній для учнів формі.

Організатори й учасники зональної педагогічної майстерні щиро дякують адміністрації багатопрофільної гімназії м. Покровська за теплий прийом та гостинність.

Дивитись фоторепортаж...