Досвід Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з екологічної просвіти обговорено на семінарі у Покровську

18 листопада на замовлення Департаменту екології та природних ресурсів Донецької ОДА в межах реалізації Міжвідомчої регіональної програми «Екологічна просвіта та інформування для сталого розвитку Донеччини на 2020-2025 роки» на базі Шахтоуправління «Покровське» відбувся інтерактивний семінар «Сучасні технології енергоефективності та ресурсозбереження». Участь у роботі семінару взяли й представники Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, зокрема, в обговоренні питань екологічної просвіти під час роботи з громадами і впровадження технологій енергоефективності та ресурсозбереження в освітніх установах. Увагу зосереджено на STEM-проєктах у навчально-виховному процесі та перевагах доступу до низьковуглецевої енергетики у ході реалізації проєктів ПМГ ПРОООН ГЕФ.

Важливою інтерактивною складовою семінару стала ознайомча екскурсія з природоохоронними технологіями енерго- та водозбереження на збагачувальній фабриці «Свято-Варваринська».

Проведений семінар дозволив окреслити перспективи подальшої сумісної роботи фахівців різних ланок та галузей з урахуванням досвіду Донецького ОБЛІППО задля впровадження у господарську та освітню діяльність моделей енергоефективності та ресурсозбереження.

Фото.