Розпочато роботу постійно діючого семінару «Від теорії до практики: інклюзія в закладі освіти»

17 лютого 2021 року Ресурсний центр підтримки інклюзивної освіти в онлайн-форматі розпочав роботу постійно діючого семінару «Від теорії до практики: інклюзія в закладі освіти». Перше заняття «Інклюзія в садочку. З чого починати?» проведено з метою ознайомлення учасників із ключовими питаннями включення дитини з особливими освітніми потребами в інклюзивний освітній простір закладу дошкільної освіти, а також сприяння розвитку педагогічної майстерності педагогічних працівників і здатності трансформувати теоретичні знання у практичну роботу.

У заході взяли участь 356 педагогів закладів дошкільної освіти та інклюзивно-ресурсних центрів Донецької області. Під час інформаційно-методичного блоку, який провели завідувач Ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Коваль А. В., завідувач відділу професійного розвитку фахівців освіти дітей з ООП Лопухіна Т. В., методист Ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Скворцова Г. А., учасники семінару отримали корисну інформацію та практичні навички з питань визначення ефективних шляхів формування інклюзивного освітнього середовища для дітей з особливими освітніми потребами у закладі дошкільної освіти.

Увагу акцентовано на особливостях створення індивідуальної освітньої траєкторії дитини з ООП, важливості командного підходу в роботі з такими дітьми та формуванні готовності і мотивації педагогів ЗДО до роботи в умовах інклюзивного навчання.

Відеозапис трансляції вебінару доступний за покликанням: https://youtu.be/4Y-U22khRvw

Усі фото.