Тренінг для вчителів предмета “Основи здоров’я” в м. Маріуполі Донецької області

 06 — 08 червня 2017 року в місті Маріуполі відбувся триденний обласний захід з «Методики викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» (компонент «Освіта на основі життєвих навичок») для учителів, які викладають предмет «Основи здоров’я» в 5-9 класах цього міста.

Олена Андріївна Спірке, методист відділу методичного забезпечення оздоровчої функції освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, звернула увагу на те, що тренінг сьогодні є незамінним елементом системи навчання й розвитку в будь-якому навчальному закладі. Тренінг – це, насамперед, навчання, що опирається на досвід людини.

Наталя Володимирівна Міщенко, методист відділу соціально-психологічного супроводу розвитку особистості Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, зуміла організувати роботу так, щоб учасники відчули радість і задоволення від навчання. Цей тренінг сприяв формуванню навичок співпраці, відкривав нові перспективи. 27 педагогів міста Маріуполя мали можливість не тільки теоретично ознайомитися з методикою проведення тренінгів, але й практично відпрацювали 9 уроків-тренінгів.

Сертифікати тренерів отримали всі учасники цього курсу.

Щиро дякуємо  Оксані Павлівні Гриньовій, директору Маріупольського міського науково-методичного центру, за теплий прийом та допомогу в проведенні обласного заходу.

Дивитись фоторепортаж...