Новинки видавництва «Мандрівець» для дошкільників

Видавництво “Мандрівець” пропонує для ознайомлення навчально-методичне забезпечення для дошкільних навчальних закладів “Мовленнєва картка з картинками” та “Пригоди у Країні програмування”.

“Мовленнєва картка з картинками” включає логопедичне обстеження рівня мовленнєвого розвитку дитини. Комплексне, цілісне, динамічне забезпечення методичних матеріалів дозволяє зробити висновок про стан розвитку мовлення дитини, рівень його сформованості або недорозвинення, а також визначити ефективні шляхи та засоби логопедичної корекції.

У матеріалах “Пригоди у Країні програмування” представлено незвичний та цікавий спосіб пізнання дитиною комп’ютерів, програмування та технологій. Посібник складається з двох частин: розповіді про пригоди дівчинки Рубі та Книги Завдань. Кожен розділ – це не просто цікава історія, а й урок розвитку продуктивного мислення. Урок Книги Завдань містить “Панель інструментів” – додаткову інформацію для дорослого й перелік програмних концепцій, на яких базується заняття.

Ознайомитися з проспектами та прайсами навчально-методичних матеріалів видавництва “Мандрівець” можна на за посиланням

За більш детальною інформацією звертатися до видавництва “Мандрівець” за контактами: 067-165-58-64; (0352)-43-39-62; тел/факс: (0352)-42-39-62, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сайт: www.mandrivets.com