Новій українській школі бути!

Із 9 по 12 липня 2017 року в м. Краматорську на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 35 проведено навчальний чотириденний тренінг для педагогів пілотних шкіл Донецької області з питань упровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти. Учасниками заходу стали вчителі початкових класів та заступники директорів із навчально-виховної роботи чотирьох пілотних шкіл області (міста: Краматорськ, Маріуполь, Добропілля та Костянтинівський район), які беруть участь у Всеукраїнському експерименті щодо впровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти.

У співпраці з координатором Наталією Капінус та тренерами проекту Олексієм Заріцьким і Ольгою Усачовою педагоги знайомилися з проектом нового Державного стандарту початкової загальної освіти, практикувалися в моделюванні освітньої програми, поглиблювали своє розуміння інтеграції, удосконалювали навички планування навчальної діяльності в умовах інтегрованого підходу та оцінювання освітніх досягнень учнів на засадах принципу дитиноцентризму, вивчали особливості організації освітнього середовища, орієнтованого на дитину, визначали переваги партнерства з батьками в освітньому процесі та обмінювалися власним досвідом з означених питань.

Бажаємо нашим учителям-реформаторам творчості, натхнення, віри в себе, дитину, у нелегку, але таку відповідальну справу, що на них чекає з 1 вересня 2017 року. Саме вони, за словами міністра освіти України Лілії Гриневич, є «ядром освітньої реформи».

Учасники тренінгу та тренери висловлюють щиру подяку директорові Краматорської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 35 – Михайлові Рідошу за комфортні умови для навчання. 

Дивитись фоторепортаж...