Щиро вітаємо Хасая Олександра з блискучою перемогою на Міжнародній олімпіаді з фізики!

Із 14 по 24 липня 2017 р. в Індонезії, місті Джок’якарта, відбулася Міжнародна олімпіада з фізики. Мета змагань – підтримка обдарованої молоді, зміцнення міжнародного співробітництва в галузі освіти та науки, розширення гуманітарних контактів між державами світу, спрямованих на інтеграцію до європейського та світового освітнього простору.

Міжнародна фізична олімпіада проводилася за науковою Програмою, що є певним узагальненням вимог щодо вивчення фізики в різних країнах світу. Порівняно з математичною, олімпіада з фізики передбачає не лише теоретичний, а й експериментальний тур. Обладнання має бути однаковим, щоб забезпечити рівні умови роботи для всіх. Цього року учасниками Міжнародної фізичної олімпіади стали школярі із 88 країн світу.

У складі команди України в надзвичайно почесних і відповідальних інтелектуальних змаганнях брав участь і наш земляк, випускник Маріупольського міського ліцею Олександр Валерійович Хасай, який завоював почесну бронзову медаль. Перемога юного фізика донецького Приазов’я не є випадковою, а здобута шляхом великих зусиль і старань, адже участь у Міжнародній олімпіаді вимагає глибоких і фундаментальних знань предмета. З Олександром наполегливо й самовіддано упродовж кількох років працював і його наставник, учитель фізики Маріупольського міського ліцею, заслужений учитель України, Бабенко Микола Федорович.

Щиро вітаємо Олександра з перемогою, зичимо йому натхнення, віри у власні сили, наполегливості в підкоренні найвищих наукових вершин.

Ми віримо в тебе, Олександре! Зичимо успіхів!

Особливі слова подяки висловлюємо наставникові переможця, Миколі Федоровичу, за величезний внесок у справу плекання наукової еліти України. Сподіваємося, що вихованці Бабенка М. Ф. й надалі гідно представлятимуть не тільки нашу область, а й Україну на міжнародних змаганнях серед інтелектуальної еліти світу!

image2

image1