Інструктивно-методичний семінар «Підготовка до турнірів економічного спрямування»

10 жовтня 2017 року на базі Слов’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 був проведений інструктивно-методичний семінар «Підготовка до турнірів економічного спрямування» для методистів, керівників МО, учителів економіки.

 

У роботі взяли участь представники міст Добропілля, Костянтинівки, Селидового, Слов’янська, Покровська, а також Бахмутського, Костянтинівського, Олександрівського, Слов’янського районів та Черкаської ОТГ.

Привітала учасників інструктивно-методичного семінару Ширко А. А., методист відділу природничих дисциплін Донецького облІППО, яка, з огляду на сучасний розвиток освіти, наголосила на актуальності та важливості теми заходу.

Важливою складовою інструктивно-методичного семінару стали практичні вправи. Так, Аліна Анатоліївна провела тренінг «Як побудувати переконливу промову. Аргументація в промові», який допоміг систематизувати накопичені знання, відкрив нові можливості для творчих задумів.

Крайня З. М., учитель економіки Слов’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12, представила презентацію з досвіду роботи «Правила Всеукраїнського турніру юних економістів. Опанування, рецензування й загальна полеміка на економічних турнірах». Зоя Миколаївна ознайомила учасників семінару з правилами побудови аргументу, умінням опановувати, рецензувати, вести загальну полеміку. Педагог відзначила важливість командної дії для досягнення успіху й навела приклади вправ для розвитку готовності до взаємодії.

Учасники семінару, відпрацювавши технологію об’єднання в команди, мали змогу змоделювати процедуру гри.

Упродовж  семінару-практикуму педагоги зазначали, що отримали задоволення від продуктивної взаємодії, висловили думку про користь застосування інтелектуальних ігор у процесі вивчення економічних дисциплін. Сподіваємося, що власний позитивний досвід стане основою для організації навчання в дії.

Організатори й учасники інструктивно-методичного семінару щиро дякують адміністрації ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 м. Слов’янська за теплий прийом та гостинність.

Дивитись фоторепортаж...