Урочисте нагородження переможців та призерів ХІ творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді»

З 2007 року серед дітей та молоді Донецької, Луганської та Харківської областей проводиться творчий конкурс «Сіверський Донець – очима молоді».

Його організаторами незмінно виступають Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів спільно з громадською організацією «Сіверський Донець – відродження».

Проведення цього конкурсу та інших заходів у рамках Дня Сіверського Дінця вже третій рік поспіль підтримує Донецька обласна державна адміністрація за сприяння обласного департаменту екології та природних ресурсів, другий рік – Луганська облдержадміністрація, і цього року вперше свою підтримку конкурсу надають Харківська обласна державна адміністрація та Харківська обласна рада.

Головна мета творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» – сформувати в молодого покоління українців активну громадянську позицію з питань охорони природи, усвідомлення важливості річки Сіверський Донець як основної водної артерії сходу України та бажання зберегти водні ресурси рідного краю. 

Творчий погляд на світ очима юності й дитинства розкривають конкурсні роботи в 6-ти номінаціях: фотографії, малюнки, поетичні та прозові твори, вироби з природних та ужиткових матеріалів, дослідницькі роботи та агітаційні розробки. 

Цього року на конкурс «Сіверський Донець – очима молоді» надійшло близько 1150 творчих робіт із трьох областей України – Харківської, Донецької і Луганської, через які тече наш Сіверський Донець. Найбільша кількість робіт – близько 700 – надано з Донецької області. Це втричі більше, ніж торік.

Усі надані конкурсантами роботи були розглянуті комісією з оцінювання, до якої увійшли фахівці за відповідними напрямами та представники державної влади й органів місцевого самоврядування.

Протокол комісії з оцінювання можна побачити на сайті Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів у розділі «Анонси подій»: http://www.sdbuvr.slav.dn.ua/UA/anons.htm

Урочисте нагородження учасників конкурсу по Донецькій області відбулося 30 жовтня в Центрі культури і довкілля м. Слов'янська.

Крім переможців конкурсу була визначена окрема категорія учасників, які були нагороджені спеціальними дипломами з відзнакою. Загалом було нагороджено понад 200 дітей. З них 36 визначені переможцями конкурсу.

Свої нагороди учасникам конкурсу вручали організатори – Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів та громадська організація «Сіверський Донець – відродження», а також представники від численних установ та організацій, що підтримали конкурс. До таких належать  Донецька обласна державна адміністрація, департамент екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації, Слов’янська міська рада, Краматорська міська громадська організація «Фонд розвитку громади», Регіональний ландшафтний парк «Клебан-Бик», Регіональний ландшафтний парк «Краматорський», Виробниче об’єднання «Конті», Слов’янська кондитерська фабрика «Валенсія», Приватне підприємство «Славянский источник», Кінно-спортивний клуб «Аллюр», Магазин для дітей «Балу», Сімейний консультаційний центр «Юла».

Додаткову інформацію дивіться за посиланням https://drive.google.com/open?id=0B-F2_WT80ub3MzhWNU9nWkk2V0U

Дивитись фоторепортаж...